Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz lenne anyámmal nyaralni ?

Gáz lenne anyámmal nyaralni ?

Figyelt kérdés
16 eves lány vsgyok és minden évben eddig voltunk nyaralni.

aug. 7. 08:57
1 2
 11/20 Metionin ***** válasza:
88%
Dehogy gáz. 16 évesen mégis kivel menj ha nem családilag? Én több mint 2x annyi idős vagyok de bárcsak lenne olyan viszonyom anyámmal, hogy nyaralni járjunk együtt.
aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy tényleg 16 évesen azért még kiskorúként kivel mennél? :D

Én 26 évesen is simán elmegyek a szüleimmel pl.: Balatonra, nem értem ebben mi lenne a ciki? :D

Van valahol ilyen kritérium kivel lehet menni? :D

aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
79%

Jó, jó, most vagy abban a korban, amikor a szülő kezd ciki lenni :)

De őszintén! 16 évesen te hol nyaralnál egyedül/haverokkal? Nincs pénzed rendes szállásra, anyádnak kellene finanszíroznia. Max a Balatonig jutnál szülői felügyelet nelkül. Hatalmas nyaralás :)

Tudom, a fejedben már nagylánynak érzed magad, valami kalandos nyaralásra vágysz talán, de majd 30 évesen minden vágyad lesz megint vele nyaralni.


Szépen menj el anyáddal, jobb nyaralásod magadba úgyse lesz. Az meg milyen már, hogy a 4 fal közt penészedsz?

aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert ennyi idősen kivel kéne mennemd ha nem a szüleiddel?
aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
Én 36 évesen is járok anyával pár napos kirándulásokra. Bulis nyaralásokra meg a barátokkal utazom.
aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, mi családostul nyaralunk minden évben a Balatonnál apukámmal :D pedig 28 éves kétgyerekes anyuka vagyok férjjel.

Anyósom meg rendszeresen viszi wellnessezni az anyukáját kettesben.

Nem gáz, ha szeretitek egymást meg élvezitek az együtt töltött időt, akkor hajrá!

aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
44%
Erre a kérdésre nincs jó válasz. Nem ismerjük a kapcsolatodat anyukáddal, hogy az milyen, terólad sem tudunk semmit. Így teljesen felesleges okoskodni itt a válaszokban. Jobban járnál, ha ismerősöket kérdeznél meg, barátokat, akikben megbízok, és akik jobban ismernek titeket.
aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
8%

Azért ezzel csak óvatosan!

Engem már büntettek meg azért mert a szüleimmel mentem sétahajózni és túl gáznak ítélte meg a cringe-őrség. 2 nap börtönt von magaután ha nem fizeted a szabálysértési birságot.

aug. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
8%
Most küldék a felszólítást hogy ha a szüzességemet nem veszítem el egy éven belül ismét birságra számíthatok. Úgyhogy lenne egy kérésem kedves kérdező, mert ez egyedül nem fog menni.
aug. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyum tudna még utazgatni, én 35 évesen is nyaralnék vele. Mennyire örülnék is neki!
aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!