Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is tisztességtelen...

Szerintetek is tisztességtelen vagyok?

Figyelt kérdés

Az előbb összevesztem az anyukámmal, mivel a helyzet a következő: pár hete randiztam egy sráccal, nem volt köztünk semmi, csak találkoztunk. Úgy alakult, hogy előtte eljött velem a gyülekezetbe Istentiszteletre, így találkoztak és anyunak szimpatikus volt. Azt mondta, hogy szerinte ő boldoggá tudna engem tenni.

Én viszont nem érzem azt a bizonyos pluszt, nem mozgat meg dolgokat a lelkemben. Van viszont valaki, akit ismerek és aki annál inkább. Hónap végén Magyarországra repül Norvégiából, miattam. Holnap találkozom azzal, akivel randiztam és tisztességesen, őszintén elmondom neki, hogy mi a helyzet.

Anyuval ez szóbakerült és lehordott mindennek. Hogy én “kivégzem” a srácot akit visszautasítok. Hogy eszembe ne jusson idehozni azt a “f*szt” mert nem hajlandó találkozni vele.(itt bemutatásról van szó, a srácot nem kell kerülgetnie, az albérletemben fog aludni.) Hogy becstelen vagyok. Mintha egyáltalán nem számítana az amit én érzek. Senkit nem csaltam meg, egy döntést hoztam, ami anyukámnak nem tetszett.

Azt mondtam neki, hogy egy igazi anyuka támogatja a lánya döntéseit és érzéseit. Erre szó szerint a következő választ kaptam: “egy jó gyerek jól választ párt”. Ennél a pontnál toxikusnak neveztem és kimentem a szobájából.

Szerintetek? Tisztességtelen vagyok?

26 éves lány vagyok.


júl. 12. 21:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
61%
Ilyenek a szektások...
júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!