Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, ti melyik esetben...

Anyukák, ti melyik esetben lennétek bosszúsabbak?

Figyelt kérdés

júl. 8. 20:56
A kérdező szavazást indított:
Ha a 13 éves lányod egy 14 évessel veszíti el a szüzességét
Ha a 16 éves lányod egy 40 évessel veszíti el a szüzességét
71 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Mindkét esetben bosszús lennék. A 13 éves lányom ne éljen még szexuális életet sehány éves partnerrel.

A 16 éves is inkább egy korban közelebb illővel.

Bár megmondom őszintén abban is van valami jó, ha az ember egy figyelmes, tapasztal partnerrel éli át az elsőt, aki nem baj, ha idősebb mint ő.

júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

A lányom szempontjából biztos, hogy nem az a jobb, ha 13 éves korában veszti el bárkivel a szüzességét. Főleg nem egy 14 éves kisgyerekkel. Szerintem az csak rontana a kis lelkén. 16 évesen már sokkal inkább meg tud hozni egy ilyen döntést. Ennek ellenére a második esetben sem lennék nyugodt.

F54

júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

16, közel 17 évesen vesztettem el az akkor 28 éves barátommal. Mindig vad, követelődző volt, minden intimitás nélkül. A rossz szex ellenére együtt maradtunk, gyereket vállaltunk. Jelenleg bíróságra, rendőrségre mászkálunk, engem megpróbált utcára rakni, a kislányunkat pedig 2 éves kora óta abuzálta..én voltam anno az 5. szűz lány akivel lefekudt, neki "használt" nő nem kellett. És senki, még a pszichológusom sem sejtette, hogy pedofil. 40 felett jött ki rajta. Előtte csak intő jelek voltak. Engem teljesen tönkretett, most próbáljuk megóvni a kislányomat az "édesapjától".

A 14 éves kori barátom, akivel először csókolóztam és a mai napig jóban vagyunk...hát..mindketten visszasírjuk hogy nem tettük meg, fülig szerelmesek voltunk, mindkettőnknek pocsék azóta is a szexuális élete, illetve nekem nincs is, bár már nem is vágyom rá.

Ha majd a lányomat megkörnyékezi egy idősebb férfi, biztos megszólal a vészcsengő. Csak ezt éljük túl...

Inkább kicsit korábban, korban hozzáillő fiúval. 13 évesen még csak csók, én speciel még éretlen voltam akkor ahhoz is.

júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
Na megint egy pedo...
júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Szerelemben veszítse el, parkapcsolatban. és ne gyors kalandban, és legalább legyen valamennyire érett, mondjuk szerintem érett már egy 16 év feletti lány... (talán, de már ennyi idősen legalábbis

- vélem, a legtöbb csaj tudatosabb döntést hoz)

A támogató neveléssel egy fiatal nő eleve okos döntést hoz. (az elhanyagolt fiatalokat most nem venném ide, velük senki sem törődik, sajnos ők élet martalékokká vàlhatnak, a lelkük,a testük sem tisztelt, hiszen nem tanulhatták meg, ők bután hoznak majd döntéseket, sajnálom őket)

Hogy a testileg lelkileg érett fiatal meg kivel fekszik le, az már az ő dolga. Nincs erre jó példa.

Azért 40 éves ha rámozdul egy tizenévesre, az beteges, sosem normális, nemhogy nem örvendetes, egyenesen bérgyilkost kíván.

A 14 - 13 éves meg gyámüget, államigondozásba vételt, vagy félteszem, cigányokról van szó... :(

júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

Jogilag 14 éves kor felett teljesen legális lány/fiú esetében is, bárkivel szexelhet akivel akar.

Aki csodálkozik miért vitték le a korhatárt, csak el kell menni hétvégi szorakozóhelyekre, 14-16 éves lányok rámasznak a 30-40 éves fickókra, akkor meg miről beszélünk??

júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

Bejelöltem az elsőt, de nem bosszús lennék, hanem csak jobban félnék, hogy terhes...

Lehet, hogy egy 14 éves meg egy 40 éves sem akar gyereket egy tinitől, de azért utóbbi jobban is tud vigyázni arra, hogy ne legyen.


A nagy korkülönbségről meg annyit, hogy mikor én 19 (vagy 20, már nem tudom) évesen elvesztettem, a pasi közelebb volt az 50-hez, mint a 40-hez, szóval meglenne, hogy kire ütött... Megbeszélt szexkapcsolat volt, igaz, csak 3 alkalmat tartott. (Kocsiban nekem kényelmetlen volt, meg nem ért meg az a szex annyi rákészülést...) Le is tisztáztuk már az elején, hogy ebből más nem lesz, mert ő már kétszer elvált, és többet tuti nem fog megházasodni, az én szemszögemből meg lehet, hogy viszonylag jól tartotta akkor magát, de mire leszek én 30-as, ő már a 60-at kezdi taposni.


Én nem bántam meg. Sőt, kicsit talán örültem is, hogy kb 1-1,5 évvel később az első barátommal (tiniként minden párkapcsolatra való törekvésem elhasalt valami miatt) nem balf.szkodtunk így legalább annyit. Ő csak 3 évvel idősebb, de neki én voltam az első.

júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

3-as. Együttérzésem. Szörnyű partnert fogtál ki. De szerintem nem a korkülönbség okozta a gondot. Te majdnem 17 voltál, ő meg még egy 30 alatti fiatalember. 16 év felett 10-12 év korkülönbség nem sok. Tizenéves esetén se mindegy, hogy 16 feletti valaki, vagy 13-14 éves. Utóbbi esetben korainak tartom a nemi élet megkezdését, akár egyidős, akár idősebb a partner. Nagykorú partner esetén a 13-14 éves fiatalabb partner túl fiatal, nem véletlen, hogy 14 alatt a törvény még azt is bünteti, ha valaki 18-19 évesen szerez ilyen partnert.

Más kérdés, hogy a mai fiatalok nem ritkán már 12-13 évesen megszerzik első tapasztalataikat. Nemcsak a cigányok. A mai szülők, pedagógusok nem tudják ettől őket távol tartani. Pedig jó lenne. Az egyetlen védekezés, ha idejében felvilágosítják őket, valamint, ha nagykorú bukkan fel mellettük, akkor feljelentik.

júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

"ha nagykorú bukkan fel mellettük, akkor feljelentik."


Ez csak 14 év alatt jöhetne szóba, ez is csak akkor ha bizonyítható, hogy szexelt a 14 év alattival.

14 évet ha betöltötte, jogilag nem fogják felelősségre vonni mivel legális ha mind a 2 akarja.

júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

9-es, én is így gondoltam. Olvass vissza.

Más kérdés, hogy én felemelném a beleegyezési korhatárt 16 éves korra. Ugyanis a Bite-ügy pl. elég megdöbbentő volt. Vén b.zik abuzálhatnak kamasz fiúkat legálisan.

júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!