Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell a bátyámat isteníte...

Miért kell a bátyámat isteníteni, engem meg leszólni?

Figyelt kérdés
Szüleim mindig jobban támogatták bátyámat, mint engem, de ez az elmúlt időszakban lett csak sokkal rosszabb. Pl bátyám járt egyetemre, most a paksi atomerőműben dolgozik. Én meg nem tanultam tovább felsőoktatásban, a szemükben emiatt csak egy utolsó lúzer vagyok, főleg hogy csak egy szállodában vagyok recepciós és hogy ezzel semmit nem érek el az életben. Bezzeg bátyám többre vitte, mint én, szerintük sokkal okosabb nálam stb stb.
júl. 3. 12:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%
10: Téged is félreneveltek szerintem... Pedig halványan süt a mondataidból, hogy tiniként még hibáztattad őket. Akkor volt igazad és kezded elfelejteni. Nem mindig a tini a rossz.
júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%

2 opció van:

1; jobban szeretik

2; így próbálnak motiválni, hogy majd te "igen is megmutatod mire vagy képes" (sosem értettem ezt a logikát én sem)


De őszintén az elsőre tippelnék.

júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%

Sajnálom, de ez tény. Ő többre vitte, neked meg van egy érettségid.

Mondom ezt úgy, hogy nekem is csak érettségim van, és jó lenne egy egyetemi végzettség.

júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
36%
Ő tett le az asztalra recepciós. Ha nem nő lennél, mehetnél közmunkásnak! Miért nem tanultál?!
júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
Talán igazuk van? Gondolom neked is lett volna lehetőséged tanulni, elérni bármit is.
júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
43%

15

Erről van szó!

Csak a kérdezőnek előrébb volt a bakozás, tanulás helyett. Most meg savanyú a szőlő!

júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
38%

Neked is lett volna lehetőséged tovább tanulni, sőt még mindig van!

Ehelyett kiakadsz, amiért a tesódat többre tartják. Mondjuk ő tanult, neked meg érettségid van.


Nekem is, mert nem végeztem el a szakot, csak én megtanultam vállat vonni, vagy visszaszólni, amikor belém állnak - megjegyzem, jobban keresek "csak egy szakmával", mint a diplomás tanár anyám, aki állandóan azon pörög, hogy semmire nem vittem.


Hát... mondjuk én két és félszer annyi fizetést kapok, de ja, tényleg szr nekem.

júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
28%
Nektek valami komoly baj van a toronyban, esküszöm, köpjetek fel és álljatok alá. Csak az számít embernek, aki diplomás? Titeket ki szolgál ki a boltban? Gondolom jártok fodrászhoz, autószerelőhöz, szállodába, ésatöbbi... Szánalmas, hogy lenézitek azt, aki nem diplomás, mégis összeomlana nélkülük a társadalom. Megérdemelnék az ilyenek, mint ti, hogy ne szolgáljanak ki sehol sem benneteket, mert úgyis lenézitek őket, mert az nem munka, úgysem vitték sokra. Lehet lepontozni, de hányok tőletek.
júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
18 a diplomás szót inkább a sikeresre kell kicserélni. Nem ugyanaz de jókora az átfedés (lehet virtuóz jól kereső egy szaki is). Lényeg hogy ez magán az emberen múlik. A köpködős részt inkább olyan kérdéshez írnám ahol alacsonynak, kevésbé szépnek vagy rendellenességgel születetteket néznek le.
júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!