Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vannak ennyire bezsongva...

Miért vannak ennyire bezsongva emiatt?

Figyelt kérdés

Egy hete vittem szervizbe a saját kocsimat, amit csak én használok és az egészet én is fizetem. Az előző munkákkal a szerviz elcsúszott így még ott ragadt az én kocsim is, tudtam hogy tele van munkával és más szervizekben sem jobb a helyzet, így tudtam hogy akár hetekig is ott lehet.

A szüleim viszont úgy be vannak zsongva hogy vajon mikor lesz kész mintha ez nekik a napi rohangászós autó lenne holott soha nem is kérték el hogy használják. Nekem is napi használatban van mégis meg tudom oldani a napjaimat nélküle is, türelmesen várom míg el nem készül.

Miért ilyen türelmetlenek mikor lényegében nekik tök mindegy hogy nálam van-e vagy sem?



júl. 3. 11:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
10: És akkor ezután nem nyugodtak meg?
júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%
AZért vannak bezsonva, mert nem hiszik el, hogy ott van.
júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
#11 Nem, naponta eljátsszák ezt.
júl. 3. 12:01
 14/23 Metionin ***** válasza:
100%
Más dolgokkal is ezt csinálják? Nálunk pl. anyám olyan, hogy minden azonnal kellene vagy lehetőleg tegnapra. Kb. megrendel valamit és másnap már vergődik, hogy miért nem jött még meg vagy bevesz egy gyógyszert és pár óra múlva már hisztizik, hogy még nem gyógyult meg :D el kell engedni. Vannak embere, akik egyszerűen nem bírnak várni, nem bírnak semmilyen bizonytalanságot.
júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
#14 Igen, anyám részéről mondhatni családi örökség a türelmetlenség.
júl. 3. 12:23
 16/23 Metionin ***** válasza:
100%
#15. Akkor tényleg hiába minden. Igen, még szervizben van. Majd szólok ha kész lesz. Ennyi.
júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
10%
Milyen autó és milyen problémával került oda?
júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
#17 Nem hiszem hogy ezen múlik😅
júl. 3. 12:37
 19/23 anonim válasza:
100%
Szerintem attól tartanak, hogy vagy tényleg nagy gond lehetett a kocsival, vagy lehúzás lesz a vége, mivel azért tényleg igencsak sok ideje "fogják ott".
júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
8%
De, nagyon sok múlik ezen. Vannak egyszerűen és nehezen szerelhető konstrukciók. Van amikor egy önindító cseréhez is lekell bontani a fél motort, meg olyan autók amelyek alattomos hibákat produkálnak. Ez nagyban növelheti az a javítási időt és egyben a költségeket.
júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!