Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vannak ennyire bezsongva...

Miért vannak ennyire bezsongva emiatt?

Figyelt kérdés

Egy hete vittem szervizbe a saját kocsimat, amit csak én használok és az egészet én is fizetem. Az előző munkákkal a szerviz elcsúszott így még ott ragadt az én kocsim is, tudtam hogy tele van munkával és más szervizekben sem jobb a helyzet, így tudtam hogy akár hetekig is ott lehet.

A szüleim viszont úgy be vannak zsongva hogy vajon mikor lesz kész mintha ez nekik a napi rohangászós autó lenne holott soha nem is kérték el hogy használják. Nekem is napi használatban van mégis meg tudom oldani a napjaimat nélküle is, türelmesen várom míg el nem készül.

Miért ilyen türelmetlenek mikor lényegében nekik tök mindegy hogy nálam van-e vagy sem?



júl. 3. 11:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ők mit válaszoltak erre a kérdésre?
júl. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%
Féltenek.
júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#2 Mitől?
júl. 3. 11:39
 4/23 anonim ***** válasza:
39%
Azt nem tudom, de jobban örülnek ha autóval mész és nem kell a tömegközlekedést használnod.
júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Biztosan félnek, hogy valami átverés, hogy ilyen sokáig húzódik.

De miért nem beszélitek meg?

júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#5 Ebben az esetben nem értem a gondolkodásukat, hisz ha egy nap alatt lenne kész az nem lehetne átverés?
júl. 3. 11:45
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Jó, mi meg még mindig nem értjük, hogy ezt mi a f*szért velünk akarod megbeszélni, és miért nem a szüleiddel. 😀
júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%
Te most direkt szívatod a szüleidet azzal, hogy bizonytalanságban tartod őket, vagy mi? Nehéz elmondani nekik, amiket itt leírtál?
júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#7 Nekik csak annyi rá a válasz hogy "mert nem hiszik el hogy eddig ott van".

Csak nem értem a logikát a türelmetlenség mögött, azért kérdeztem itt.😀

júl. 3. 11:53
 10/23 A kérdező kommentje:
#8 Mondtam nekik sőt ők is jártak már így több szervizben is.
júl. 3. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!