Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom csalja a barátját?

A lányom csalja a barátját?

Figyelt kérdés
Ha nálatok lakna a 20 éves lányotok, de lenne egy fiú akivel 1 éve együtt van, de a lányotok egy másik fiúra kérdezne rá hogy itt aludhat-e, mit válaszolnátok?
júl. 2. 15:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Maximum úgy tudnám elképzelni, hogyha egy buliból cs.szett későn érünk haza és xy-nak már nincsen vonata, sem éjszakai járat.


Mivel nálunk ez volt minden átkozott bulizós estén, hogy csövelhettem be másokhoz, így oké.


De akkor sem a srác szobájában, hanem vagy a kanapén vagy a húgánál.

júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

#10 Téged sem értelek. Ha csalja a srácot, ha nem, ez akkor sem így működik.


Az édesanyja nem fogja a saját gyerekét beköpni nyíltan. Üljön le a lányával elbeszélgetni, és ha a kapcsolat nem megfelelő oldják meg, vagy útjaik váljanak el.


Nem is értem hogy gondolhatsz ilyenre, hogy majd a saját gyerekének ő rosszat tesz.

júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%

#11 Ez elég fura. Ha elmegyek bulizni, azt nem úgy teszem meg, hogy hazaút is el van tervezve, és tisztában vagyok azzal, mikor induljak el és hogyan?


Nekem ez kicsit felelőtlenség, hogy inkább becsövelünk másokhoz, mert mi éppen buliztunk.

júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%

#4 Szerintem az a siralmas egy kicsit, hogy ezt ebben a szituban komolyan gondolod.


Én szerintem még nem találkoztam olyan emberrel, aki szerint teljesen oké, hogy a csaja igényli, hogy más csávó aludjon nála.

Miért nehéz elismernetek, hogy ez egyáltalán nem egy normális húzás?

júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is aludt barát. Igaz, ő meleg, így nem kellett aggódnia semmi miatt.
júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
8%
Természetesen igen, csalja. De magadról is tudhatod, nem kopik az egy-egy használattól.
júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
93%
Én is megkérdezném a gyerekemtől hogy mi ez a történet és hogy a pasija tud e róla. Világéletemben egyenes ember voltam, nem szeretem a maszatolást tehát srác felhív megkérdez hogy Józsi itt aludna a szombati buli után mert nincs busz/vonat/szekér hazafelé és reggeli után elpárolog. Az fel sem merül hogy egy ágyban, ha van masszív barát. De különben a vendégszoba/kanapé/spájz rendelkezésre áll,kap tiszta törcsit, fogkefét. Ez a legtermészetesebb. De megcsalás az én házamban nincs. Teljesen okés, ha leülsz megbeszélni a lányoddal.
júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
85%

Első sorban rákérdeznék.hohy milyen okból aludna nálunk. Majd ha a válsz olyan lenne,ami miatt nem aggódnék.megcsaláson,keresnék neki helyet. Értelem szerűen nem a lányom szobájában. Őt pedig biztatnám,hogy előbb ezt a párjával beszélje meg.

Viszont ha gyanúsak,akkor az ott alvást semmiképp nem engedném,és elbeszélgetnék a lányommal,hogy mi is a teendő,ha már unja a párját.

júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
94%
Persze lányom! Egy másik szobában,tőled külön.
júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
55%

Na a sok önbizalomhiànyos világra szabadult :D

Nem látnék bele többet, mint ami. Nekem pl alig voltak lány barátaim, inkább fiúkkal haverkodtam, a legjobb barátommal pedig rendszeresen hajnalig dumáltunk röhögve egymásnál. A mai napig sincs közöttünk vonzalom, nekem olyan, mintha a testvérem lenne, sokszor egy nagyobb lelkizés után a mondat közben elaludtunk egymás mellett. Sőt, kövezzetek meg, de amikor rohadtul beteg voltam, de már a saját lakásomban laktam, ő jött ápolni, pedig nem voltam szép látvány.

Egy másik fiú (azóta már férfi) barátommal szintén a mai napig szoros a kapcsolatunk, faterommal és a férjemmel is jól kijönnek, ő is sokszor szunyált nálam.

Létezik a férfi-nő barátság vonzalom nélkül, alapja pedig minden emberi kapcsolat alapja: a kommunikáció. Nem, nem fogok lefeküdni egyikükkel sem, ahogyan ők sem akarnának engem megdönteni. 15 év alatt egyszer sem volt rá precedens.

júl. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!