Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom csalja a barátját?

A lányom csalja a barátját?

Figyelt kérdés
Ha nálatok lakna a 20 éves lányotok, de lenne egy fiú akivel 1 éve együtt van, de a lányotok egy másik fiúra kérdezne rá hogy itt aludhat-e, mit válaszolnátok?
júl. 2. 15:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Tudom, jön most a semmi közöd hozzá fröcsögés, DE én biztosan leülnék vele beszélgetni, hogy lehet új kapcsolata, de előtte zárja le a régit. Majd akkor jöhet az új barát, ha régivel szakított. Nem lennék cinkostárs egy megcsalásban...
júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%

Azt, hogy "persze".

Lehet, hogy hihetetlen, de vannak fiú-lány barátok. Nem kell egyből megcsalásra gondolni.

(épeszű ember nem úgy csalja meg a párját, hogy legyenek tanúk rá)

júl. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Megengedném, de rákérdeznék, hogy 1. jól meggondolta-e 2. a pasija tud-e róla, mert nem szeretném pont én elszólni magam előtte
júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Öszintén szólva többször aludt nálam egy barát, aki "csak" barát, elég siralmas, hogy a legtöbb ember nem tudja elképzelni, hogy van ilyen.
júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy nincs köztük semmi, de én azért rákérdeznék, hogy X-et nem zavarná-e, vagy vele mi a helyzet.
júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
29%

#2 Ezt a gyermeki naivitást engedd el. Ha 1 éve együtt van vele, mégis MIÉÉRT kérdezne másik srácot, hogy nála aludna-e?


Erre majdnem kiakadt az én állkapcsom is, mint tiktokon Panajoth Dávidnak.

Ugye nem gondoltad komolyan.

júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%

#2

Tényleg hihetetlen, mert nincs.

júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a hangsúly azon van hogy egy ágyban alszanak? Mert ha igen akkor van baj nem kevés.

Azért is fontos átgondolni hogy mit reagál a szülő mert kérdés hogy milyen a kapcsolat az egy éve tartó baráttal. Ha jó akkor nagyon sajnálom ha netalántán dobja a kedves lánya.

Mindenesetre szerintem is át kéne beszélni lévén nehogy egyik egyet másik meg kettőt mondjon.

júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%

#6-os vagyok, miért kellett lepontozni? Nem bunkóságból írtam ilyen stílusban, hanem humort akartam belevinni.


Amúgy meg totál igazat írtam vele. Ha 1 évig együtt vagyok egy csajjal, akkor nem fogom kérni, hogy másik lány aludjon itt. Ez teljesen logikus.


Ezt is nyugodtan pontozzátok csak le.

júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
14%
Arra nem gondoltál kedves kérdező, hogy esetleg szólj a barátjának? Erkölcsi kötelességed lenne, vagy nincs benned egy szemernyi becsület sem?
júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!