Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire elfogadott, ha a...

Mennyire elfogadott, ha a szülők titkolóznak a kamasz gyerek előtt, ráadásul olyan dolgokban ami rá is hatással van?

Figyelt kérdés

jún. 30. 18:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk azért a költözés egy kamasz esetében nem úgy megy, hogy holnap lépünk, ugyanis suliváltás, stb.


Amúgy meg gáz.

júl. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
73%

20-as, engem mondjuk 15 évesen sem kérdeztek, meg, mit akarok. Nem, ballagás után költözünk. Az meg kit érdekel, hogy ott vannak a barátaim, az iskolám, a szakkör, MINDEN odaköt, hiszen 15 éven keresztül ott éltünk.


Pont szrták le, és elmentünk 40 km-rel odébb, senkit nem érdekel, hogy a gyereket odaköti az ÉLETE.

A szülő menni akar, akkor megyünk, a gyereknek kss a neve.

júl. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
63%

Mondjuk az iskolában nem voltak barátaim, mert "beestem" egy már meglévő osztályközösségbe, a szakkör ahová jártam anno persze az új helyen nem volt, szóval még azt sem tudtam folytatni, ergo ott álltam 15,5 évesen tök egyedül, nulla barátokkal, nulla szociális élettel egy új suliban, ahol mindenki kinézett.


De semmi baj, ó és "ne hisztizzek", majd megszokom.

júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
12%

22


Valóban, a gyereknek ott az élete. 15 évesen nyilván kb belehal, ha elszakitjak attól, ami neki annyira fontos- de a szülő nyilván nem azért költözik, hogy a gyerekkel kibaxxon, hanem oka van rá. Valószínűleg komolyabb, mint a gyerek tinikori barátai vagy szerelme.

júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!