Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy szülő sokszor türelmetl...

Ha egy szülő sokszor türelmetlen a gyerekével, rajta vezeti le a feszültséget utána bocsánatot kér, majd újra elköveti a hibát ez miért van? Nem lehetne ezen valahogy változtatni?

Figyelt kérdés
Ha ezek után a gyerek nem úgy viselkedik, miért ő van még letolva?

jún. 30. 14:42
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
39# De még mindig nem válaszoltál arra, hogyha nem szereti a gyerekeket, akkor minek ment nevelőszülőnek!! A pénz nem indok, más munkával is lehet sok pénzt keresni.
júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
89%
41-es, te abból indulsz ki, hogy minden ember tisztességes. De nem az. Rengetegen ezt találják elérhető, és az ő nézetük szerint könnyű munkának. Sok faluban nincs is munkalehetőség, ebből élnek.
júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
0%
A nevelőszülőnek munkaköri leírása, kötelessége szeretnie a gyereket. Ez a dolga!! Kész... Különben pályát tévesztett. Ha gyűlöli a gyereket, akkor inkább húzzon dolgozni a gyárba.
júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
0%
39# Amennyiben a vérszerinti szülő lemondott róla, úgy de, a nevelőszülőnek a gyereke jogi értelmében. A lemondással együtt a jogai és kötelességei is megszűnnek. Tehát nincs fizetési kötelessége, viszont cserében nincs láthatási joga.
júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

"Amennyiben a vérszerinti szülő lemondott róla, úgy de, a nevelőszülőnek a gyereke jogi értelmében. "


Nem, nem lesz tőle jogilag a gyereke. A gondvisleoje lesz addig, amíg a gyereket örökbe nem fogadjak/visszagondozzák vagy nagykorú nem lesz. A vilagon semmi közük egymáshoz sem előtte, sem utána. Lehet 3 napig lesz a nevelő szulonel, lehet 3 évig. Nem lesz a gyereke.

júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
89%
44-es, te kevered a nevelőszülőt az örökbe fogadó szülővel.
júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
45# Akárhogyis, valószínű jobban jár az a gyerek az örökbefogadó, szerető szülőkkel. Te elfogadnál olyan szülőt apának/anyának, aki kiskorodban lemondott rólad, majd feléd sem nézett? Én biztosan nem.. Aki gyerekkoromban lemondott rólam, nem volt velem fontos alkalmakkor, nem támogatott, az tűnjön a szemem elől. Egy ilyen "szülőnek" az én szememben nincsenek jogai.
júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Az én olvasatomban SZÜLŐ az, aki SZERETI ÉS GONDOSKODIK a gyerekéről. Vérség ide, vagy oda.
júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Mertem remélni, hogy egyesek azért mennek nevelőszülőnek, mert szeretik a gyerekeket, hivatástudatból mennek annak. Hát tévedtem.. Azt hittem, ez egy hivatás, mint a tanár, vagy az orvos.
júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

47


Idealizálsz, az örökbefogadó szülő is lehet xar szulo

júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!