Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, hogy ha a gyereketek...

Szülők, hogy ha a gyereketek el akar mondani valamit, de azt kéri, hogy ne kiabaljatok/ordibáljatok vele emiatt, ilyenkor belementek ebbe?

Figyelt kérdés

Több nehézség is van ebben:


1) Úgy ígérni valamit, hogy nem tudod mi lesz, aggályos

2) Ugyanakkor csak az ordibálást/kiabálást akarja a gyerek elkerülni, nem úgy teljesen a felelősségrevonást

3) Ha kilátásba helyezed az ordibálást/kiabálást, könnyen lehet, hogy a gyerek nem fogja elmondani mi van, vagy máskor nem fogja elmondani, akkor .i van

4) Ha belemész, elmondja, mégis ordibálsz, akkor ígéretet szegsz, vagyis hazudsz, amivel mindent ki lehet vívni, csak épp tiszteletet nem.


jún. 29. 13:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

Nem is kell, hogy örüljél, 19-es, mert ha egészséges lelked van, akkor a legkevésbé se vagy kíváncsi arra, hogy a fiad kinek a hüvelyébe helyezi a nemi szervét.

20-as, az oldalnak nem az a célja, hogy jól legorombítsuk a kérdezőt, az legfeljebb a te szükségleted, benned sajátos módon ez kelt kielégülést, de nem a kérdezőé.

jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
69%
Ha így nyit, akkor biztos komoly a dolog. Tanácsot akar, vagy megijedt, nem lebaxást. Akármiis a téma, próbálnám magam tűrtőztetni, vagy legközelebb már oda se jön hozzám. Vagy felém se néz.
jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
58%
21-es, az oldalnak az a célja, hogy mindenki elmondja a véleményét az adott kérdésről, nem pedig az, hogy kötözködj a valaszadókkal, az legfeljebb a te szükségleted, benned sajátos módon ez kelt kielégülést
jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
19%

Semmit nem szólok, mert nem tudom, mit akar elmondani, így a reakciómat sem ismerhetem.


Amúgy sem szoktam kiabálni - vagyis: nagyon ki kell akasztani hogy felemeljem a hangomat.


Mondjuk ha azt mondaná, teherbe esett, oké, leülünk, megbeszéljük, de ha azt mondaná, intőt kapott mert zaklatott másokat és bántott, na, arra kiakadnék, mert engem is bs.ztattak a suliban minden nap.

jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Azért tartok tőle, mert amíg nem kapok munkát (16 vagyok), és nem tudok önálló életet kezdeni, addig tőle függök. Akár tetszik, akár nem.
jún. 30. 18:30
 26/33 anonim ***** válasza:
54%
2 évig. És? Mit tud veled csinálni?
jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
26%
16 évesen megfektetted a szomszéd csajt, akitől kifejezetten tiltanak, tökmindegy miért. Komolyan mi a fenét gondoltál?! Már bocs, látom töröltetted a válaszaimat, gondolom nem tetszik az, hogy csakugyan vannak hagyományai a cigányoknak, amit simán rátok tudnak majd erőszakolni a csaj rokonai. Kellett ez neked?
jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Én nem töröltettem egy választ sem. Lehet ilyet?


Milyen hagyományokra gondolsz?

tegnap 13:45
 29/33 anonim ***** válasza:
Náluk aki elveszi a lány szüzességét, annak el is kell vennie feleségül. Gondolom anyádnak semmi kedve ahhoz, hogy a nyakadra rakják a kiscsajt és el kelljen tartania az egész putrit.
tegnap 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy el is kell vennie? Senkit nem lehet 2024-ben házassági okirat aláírására kényszeríteni.
tegnap 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!