Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Előbb-utóbb minden apa megbánj...

Előbb-utóbb minden apa megbánja, hogy elhagyta a gyerekét és nem foglalkozott vele?

Figyelt kérdés
Egy itteni kérdés ihette ezt, meg mert van egy ilyen eset a családban is. A gyerekek 8 és 4 évesek voltak, amikor elválltak a szülők, apuka addig se foglalkozott velük, de ez után szép lassan megszakadt a kapcsolat, néha látják még, mert az apai nagyszülőkkel szerencsére jó maradt a kapcsolat, ott szoktak összefutni, de szó szerint. Az apának az óta az új kapcsolatából született még egy gyerek nemrég. A válás óta eltelt 4 év, a gyerekeknek szinte már idegen, hisz sose volt igazán az apjuk. Szerintetek előbb-utóbb bánni fogja, hogy így alakult?

jún. 21. 15:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis. Maximum akkor, amikor rájön, hogy öregkorára senki nem vakarja ki a szrból, vagy megszorul anyailag és hoppá, rögtön eszébe jut, hogy van egy gyereke.


Nem, nincs, az a hajó akkor elment, amikor apuka lelécelt a fszba :D

jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért mindenki úgy képzeli el az elvált apákat, hogy öregkorukra egyedül maradnak és senki nem nyitja rájuk az ajtót? Én akiket ismerek új csalàdjuk, unokáik vannak, boldogan élnek, ha nem is tartjàk velük az első gyerekek a kapcsolatot akkor se sírják tele emiatt a párnájukat
jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Senior Séf ***** válasza:
55%
Én nem hagytam el őket, de annyit dolgoztam, hogy jószerivel csak látásból ismertek. Természetesen bánom, mint a kutya, amelyik kilencet kölykedzett, de 65 évesen már késő bánat. Azt hittem,ha előteremtek mindent, az elég bizonyítéka az apai szeretetnek. Lótuszt! Fagyos, bár korrekt a kapcsolatunk.
jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagy része nem bánja meg. Ha már méghozzá a döntést, akkor valószínűleg nem fontos neki annyira a gyerek, főleg, hogy egy olyan nőhöz köti, akit már nem szeret. A férfiak máshogy működnek, mint a nők. Csak sok nő azt hiszi, hogy majd a gyerekkel sikerük magához láncolni egy pasit, pedig legtöbbször csak olaj a tűzre.
jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14 na meg ha a nővel, aki neveli a gyereket olyan a kapcsolat, akkor hosszú távon nem sok pasi fog küzdeni, na meg felesleges is
jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy bánják. Tudnék mesélni. Pont mint amikor az aktuális párod lelép és azzal nyugtatod magad, hogy majd jól megbánja. Bem foga.
jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!