Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apuka a nevére vette a lányoma...

Apuka a nevére vette a lányomat viszont nem fizet gyerektartást, kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés

A lányom fél éves kora körül bukkant fel az apa hogy ő szeretné látni a lányát illetve támogatni őt. Ekkor elintéztük a papírokat a nevére vette és szerzdődésben megegyeztünk a láthatásról illetve a fizetésről. Ez kb 2 hónapig működött. Most nem fizet semmit, a gyerek felöl nem kérdez semmit csak engem vádol minden féle dologgal és csak támad ahelyett hogy támogatna.

Ezért szeretnék ennek utánna járni hogy kihez fordulhatnék mert ezekután azt sem szeretném ha látná a lányomat mivel úgymond stresszben tart a hülyeségeivel.



#gyerektartás #Nemérdekliagyerek #Tönkreakartenniazex
jún. 18. 13:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ügyvéd, bíróság...
jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Gyerektartast alanyi jogon koteles fizetni! Nincs mese, se kibuvo alola! Es nem fugg ossze a lathatassal. Ha nem latogatja a gyereket, DE mivel a neven van, koteles utana fizetni! Szerezz ugyvedet es menj birosagra vele, de semmikeppen ne hagyd magad! A gyerektartas nem fizetese buncselekmey, amit UTOLAG ES VISSZAMENOLEG BEHAJTANAK rajta. ;-)
jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
A 2-est kiegészíteném még annyival, hogy a bejelentéstöl számított 6 hónapra visszamenöleg is köteles kifizetni az elmaradást.
jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%

#2

Szerintem szabálysértés nem bűncselekmény

jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
12%
4: ha nem hajlando fizetni a figura, bortonbe kerul, ES behajtjak rajta VISSZAMENOLEG az OSSZES tartozasat. ;-)
jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Jól van nem kell kiabálni
jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
De én úgy tudom nem kerülhet érte börtönbe senki csupán behajtják tőle az összeget
jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem lehet behajtani rajta, akkor mehet börtönbe.
jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Írd ki inkább a jogiforum.hu ra szakik válaszolnak .
jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Ügyvédet kérdez Meg.
jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!