Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek milyen apa az ilyen?

Szerintetek milyen apa az ilyen?

Figyelt kérdés
Apámmal mindig is rossz volt a kapcsolatom. De pl amikor a jogosítványt csináltam és a forgalmin megbuktam négyszer az apám ordibált velem egyfolytában úgy beszélt mint egy kutyával meg ilyeneket mondott, hogy én vagyok a család szégyene. A Következő eset leültem nyugodtan enni egy délután akkor ő elkezdett nekem ordibálva beszólogotani, hogy dagadt leszel és senki nem fog szeretni téged. Azóta már rendszeresen nem eszek csak reggel apám előtt már nem is eszek. (Igaz gyakran már fáj is a fejem amiatt mert nem eszek rendszeresen). Majd volt a következő mikor hivott dolgozni de nem volt munkás ruhám akkor is engem kezdett szidni durván ugyanúgy mintha kutyával beszélni. A Legfrissebb esett az az, hogy azt tudni kell pár napja jártam ki a közép sulit kettő szakmával. Apám mondja vigyem a kalodába a fákat elviszem mondja nem oda a másikban elviszem a másikba utána mondja nem oda hanem abba amibe először akartam. Majd utána ordibálva majomnak nevezet meg hülyének meg azzal fenyegetett engem, hogy szét fog verni. Azt tudni kell, hogy az én apámnak az ő apjával aki már nem él rossz volt a kapcsolata. Meg azt is kell tudni, hogy az én apám amikoor ő ideges valamiért a feszültséget mindig rajtam vezeti le és sokszor a semmiért ordibál meg kiabál velem. Azt is elmondta, hogy unokatesóim mennyire szarok, hogy 23 és 26 évesen még a szüleinél laknak és az én barátaimat nem is ismeri egyszer sem látta őket de Pszichopatának nevezi őket. Még azt, hozzáteszem, hogy egy rokonom sem beszél úgy velem ahogy az apám. Már volt egyszer egy vita amikor a rokonomék elmondták, hogy rosszúl nevel engem akkor ő káromkodni és ordibálni kezdet és a saját véleményén volt. Meg azt mondja rólam, hogy neki milyen rossz, hogy olyan gyereke van mint én.

jún. 18. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Akkor el kell helyezkedni, bérelni egy szobát, és gyűjtögetni a lakásbérlésre.
jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak rossz apa; rossz ember és előítéletesen gyűlölködő. Távoli rokonokhoz ilyen mértékben semmi köze és semmi baj nincs velük! Itt apácskával van súlyos mentális probléma.
jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Saját magával, a saját életével vannak komoly gondjai és a feszültségét így vezeti le, azt a példát követi, amit saját apjánál tapasztalt.
jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
23%

En is orditanek ha 4x bukna meg a gyerekem a forgalmi vizsgan. 😂

A tobbit hagyjuk van jogsid, 2 szakmad ugyhogy lehet tiplizni a pszicho aputol.

jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!