Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért haragszik egy lány ha...

Miért haragszik egy lány ha az leendő férjét az apjához hasonlítják?

Figyelt kérdés
Ha egy lány járni kezd egy fiúval aki teljesen ugyanolyan mint az apukája volt ennyi idősen és ezt többen megjegyzik akkor azt mondja hogy “neeeem dehogy is”. Pedig gyerekkorban minden lány az apjához akar feleségül menni szóval tudat alatt ott van ez hogy az apjához hasonló srácok vonzzák.
jún. 8. 17:27
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Nem ismerem az adott lányt de nekem az az elképzelésem, hogy, amiatt zavarhatja mert esetleg nincs jó kapcsolatban az apjával vagy talán ő nem tartja helyesnek az apját. Nyilván itt a hangsúly is számít, hogy hogyan mondja azt a lány. Arról meg, hogy minden lány az apjához hasonló srácokat keres ezt szerintem nem igaz. Nem hiszem, hogy a lányoknak mindig olyan a zsánere, amilyen az apja. Egyszerűbb szerintem ezt a lánytól megkérdezni. Lehet, hogy nem is zavarja csak meglepődik ezen, hogy miért gondolja ezt sok ember.
jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nagyon apás volt mindig és a mai napig is az. Inkább meglepődés mint harag.
jún. 8. 17:51
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert átlag az átlag ember nem a szülőjét akarja látni abban, akivel ágyba bújik
jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
A harmadik válaszolóval egyet tudok érteni. Viszont, hogyha nem mérgesen mondta, hanem meglepődötten akkor már tudjuk is, hogy nem haragszik. Egyszerűen ő még nem vette észre ezt a hasonlóságot. (Első voltam)
jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondatod krva nagy baromság!!!
jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"gyerekkorban minden lány az apjához akar feleségül menni szóval tudat alatt ott van ez hogy az apjához hasonló srácok vonzzák"


Ezt a hülyeséget honnan vetted?

jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki akarná, hogy a férje az apjára hasonlítson?
jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden lány? Én gyerekként Leny-hez akartam hozzá menni a Sámán királyból. Ne beszélj az én illetve női társaim nevében!
jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarom, hogy a párom az apámra hasonlítson!

"Pedig gyerekkorban minden lány az apjához akar feleségül menni szóval tudat alatt ott van ez hogy az apjához hasonló srácok vonzzák."

Minden lány??? Ezt a baromságot honnan vetted? Én biztosan nem! (És igen, jó a kapcsolatom az apámmal).

jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert nem az apjához akar férjhez menni.

Biztos te is odáig lennél, ha a nődet állandóan az anyjához hasonlítanak.

jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!