Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért áll anyám akkor bántalma...

Miért áll anyám akkor bántalmazni amikor pont segitségre szorulok?

Figyelt kérdés

Pl megesett hogy 3 hónapig voltam 2 munka között, megszünt egy 6 éves munkaviszonyom.(és világéletemben dolgoztam sulik mellett is) Azalatt a 3 hónap alatt kidobott es azt terjesztette rólam hogy munkakerülő vagyok nem akarok dolgozni, meg iszok(wtf) meg egyéb rágalmak teljesen szabadon, mivel a rendőrség is csak tehetetlenkedik. Legordott az összes rokonnak akiknek csak lehet, a sikeres tesómnak soha egy rossz szava nincs ellenben.


Vagy amikor lett egy palija, rám kezdett féltékenykedni mikozben generaciós különbségek is vannak, folyamatosan alázott bántott mig ott éltem es nem tudtam sehova menni sem. Barátom se volt.


Aztán felnőve meg a gyerekem uszítaná ellenem, rondákat mond rólam neki, zavarja ha jó a kapcsolatunk es engem sz.ranyának akar beállitani, mikozben ő maga az.


Mai nap is uszít elennem mindenkit hivatalokat is.

Totálisan beteg.


Tesom(aki messze él jólétben a családjával) meg nem hisz nekem mert vele ugye meg mindig kedves, manipulálva van.


Folyamatosan mérgezi az életem, ha nem nekem üzenget(le van tiltva), akkor a rokonoknak járat le és ahol csak lehet.


Az ilyenek sokáig élnek 100 évig is?



máj. 8. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Oké. Miért tartod vele q kapcsolatot?
máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A rokonokkal tartom. És ha pl tudja a munkahelyem, akkor még oda is el akar érni lejáratni.
máj. 8. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Jelentsd fel becsületsértésért, a rokonokal nem kötelező tartani a kapcsolatot, van családod gyereked, hagyd anyádat is meg a tesód át is a fenébe, a nyugalmad nem fontosabb??
máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ha nem vele élsz, akkor ne fogalkozz vele. Elhiszem, hogy fájó pont, de az ilyen szülőket hívják mérgező szülőknek. Az hogy féltékenység miatt vagy személyiségzavaros anyukád nem tudni, de engedd el szerintem. A lányod miért tartja vele a kapcsolatot? Ha te más vagy, akkor úgy is különbséget fog tenni a lányod, ez miatt ne aggódj.
máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Magaránt semmilyen kérdésed nincsen csak idejöttél kiírni a problémáid?
máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

5, de, ott a kérdése.

Ilyen elven neked semmilyen válaszod nincs, csak idejöttél beszólni.

máj. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem igazi kérdés csak sajnálkozás
máj. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell tartani senkivel a kapcsolatot. Probléma megoldva. Sokunknak működik ;)
máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ameddig ezt a szivolát ki nem iktatod az életedből, baromira nem kellett volna szülnöd, csak stresszeled őt is full potyára... És felejtsük el ezt a "mindenki megválasztja, hova születik" spiri baromságot, mert ha ez így lenne, nem születnének lányok Afrikában, ahol kővel levasalják a mellület, hogy ne kezdjenek ki velük úgy....
máj. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!