Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim mérgesek ha orvoshoz...

Szüleim mérgesek ha orvoshoz megyek?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy hetek óta fáj a fejem, szédülök, hányingerem van, nyomást érzek a fejemben. Ez egész nap végig kísér. Nem régóta, nagyjából 1 hónapja voltam vele orvosnál mikor még nem volt olyan komoly, 100/90 volt a vérnyomásom. Eszek, iszok rendesen, de nem múlik el. Kedden nagyon rosszul voltam, nem bírtam felkelni és el kellett volna mennem orvoshoz viszont későn értem oda mert nem tudtam mikor zár be. Apám mondta menjek másnap (már akkor nagyon mérges volt), viszont én nem mentem, mert már kicsit jobban voltam. Ma reggel viszont hánytam, még mindig rosszul vagyok, mondtam apámnak nem megyek iskolába mert hánytam. Nem nagyon érdekelte hogy rosszul vagyok, és elkezdett veszekedni hogy mindig akkor vagyok rosszul mikor 0.-ik órám van. Azt mondják lustalkodok itthon, mi lesz velem ha majd dolgozni kell. Mi a véleményetek?

ápr. 19. 07:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%
Most komolyan, hetek óta fáj a fejed, szédülsz, hànysz és a háziorvoshoz akarsz menni? Ha nekem ilyen problémám lenne, rég bementem volna a sürgősségire!
ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%

Csak anyám tudja ezeket


És anyád börtönben van, vagy miért nem vagy képes megkérdezni?

ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Grizesteszta ***** válasza:
81%

#9: Szerintem is élhetetlen a kérdező, de azért az sem igaz, hogy napi min. 4 órában van rendelés. Itt, ahol élek, valóban napi 4 óra, felváltva de/du. Ahol az állandó lakcímem van( és ott is élnek emberek) heti 2-szer 2 órát rendel az orvos.

Nem a kérdezőt akarom védeni veled szemben, de az dühít, ha valaki tényszerűen ír le olyan dolgokat, ami nem általánosságban igaz, hanem mondjuk csak itt-ott. És ez pont ilyen volt.

ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

"Ahol az állandó lakcímem van( és ott is élnek emberek) heti 2-szer 2 órát rendel az orvos."


Kizart.

ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Grizesteszta ***** válasza:
82%

#15: Nem, nem kizárt. Nincs saját orvos, 3-4 környékbeli falunak van közös orvosa, kedden és csütörtökön 9-11-ig rendel a 'mi' falunkban.


De Borsodban is tudok ilyen falvakat ám, ahol 'kijáró' orvos van, heti 4-5-6 órában.

ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
28%
A kérdező minimum 16 éves, középiskolába jár, innen nézve 100% hogy nem kis faluban el
ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Grizesteszta ***** válasza:
100%

#17:Ez megint olyan általánosítás, mint a napi 4 óra rendelés.


Miért, kis faluból nem járnak középiskolába a 16 évesek?


(egyébként igazad van, vélhetően városban él és van naponta orvos, de ezek a 'tézisek' akkor sem igazak.:))

ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Grizesteszta, le lehet szakadni az általánosítás szóról. MINDEGY, hogy Alsokismackofalvan mi van, a kérdező nem ott él. Egyértelműen van nálunk normalis orvosi rendeles és amúgy is csak lógni akar. Ennyi
ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg alacsony a vérnyomásod Menj el végre dokihoz,aki megmondja mi a bajod.Ha nem mész, akkor valóban csak lógni akarsz.Valószínűleg nem az első eset,hogy véletlenül pont beteg leszel,vagy elalszol a 0.órás napokon,ami gyanús.Ha nem lógni akarsz, akkor nincs oka,hogy ne menj dokihoz.Ha meg annyira beteg vagy, akkor valóban sürgősségi.
ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Grizesteszta ***** válasza:
8%

#19: Nem vitatom, hogy van nálatok normális orvosi rendelés. :)


Azt sem vitatom, hogy a kérdező lógni akar. És azt sem vitatom, hogy te meg vagdalkozol összevissza. Sőt, még azzal is egyetértek, hogy ez az 'összevissza vagdalkozás' a GYK itteni közönségére erősen jellemző.


Nos, egyetértünk most már?

ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!