Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek meleg 17 éves...

Engednétek meleg 17 éves fiatoknak, hogy a barátjával aludjon?

Figyelt kérdés
Homofób megjegyzéseket nem kérek!!! Teljesen elfogadó család vagyunk, sosem csináltunk problémát abból, hogy meleg! Fél éve van egy 18 éves barátja és tegnap megkérdezte, hogy a fiú nálunk aludhatna-e. A fiút ismerjük. Kedves, tisztelettudó srác, viszont abban nem vagyunk biztosak, hogy fél év járás után együtt kéne-e aludniuk.
2023. nov. 10. 21:36
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
#13 Számunkra egyáltalán nem szégyen. Szeretjük őt, akár lányt szeret, akár fiút. Azt szeretnénk, ha boldog lenne.
2023. nov. 11. 00:21
 12/48 anonim ***** válasza:
89%
#13 Pár hónapon belül felnőtt lesz, akkor már szabadon odavihetné az azonos nemű párját? :DD Az ilyen mentalitással rendelkező embereknél ezt kétlem, hogy működne, neked gusztustalan mert a saját érdekeiden nem látsz túl, és ami neked nem jó, az másnak se legyen örömforrás, biztos vagyok benne, hogy tönkreb@sznád a meleg/leszbikus gyermeked párkapcsolatát a saját jóléted érdekében, csak azért mert nem tudsz megülni, és elfogadni, hogy a melegség nem betegség. Hidd el, senki nem lenne önszántából meleg, senkinek nincsen szüksége csak brahiból arra a megaláztatásra, amit az ilyen "oxigénhiányos" idiótáktól kapnak. Nem a melegek pontoznak le amúgy, de ezt nem fogod felfogni, mert csak azt látod meg ebben a témában, ami neked jó, ami neked kedvező mert szerencsétlen vagy, azok pontoznak le akik kicsit is tovább látnak, és más idézőjelben perspektívákat is tudnak tekinteni ezen az aljas, gonosz világnézeten kívül.
2023. nov. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
91%

#15 Mert egy orvitalisan elmaradott tuskó ember vagy.


Mindenkinek 1 élete van.

Le vezetem neked.

Egy ember él pl. 80 évet.


Ebből az első 25 év tanulással telik, majd 40 év munkával.

Maradt 15 éve idősen.


Egy nap 24 óra. Ebből 8 órát dolgozol. 8 órát alszol, 2 órát fòzöl, mosakszol, pakolsz, 2 órát utazol, bevásárolsz. Maradt 4 órád magadra.


Ahogy irtam, 1 élete van mindenkinek, és joga van a boldogsághoz mindenkinek. Tiltsd nyugodtan a fiúktól. Attól biztos jobb lesz. Majd 18 évesen feléd sem néz többet, aztán vállon veregetheted magad.


Gondolkozz el ezen.


Mielőtt eszedbe jutna. Nő vagyok, és nem meleg. De anya!

2023. nov. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
89%
Engedjétek, ha tiltjátok akkor is megoldanák.
2023. nov. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
87%
Engedném.
2023. nov. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
63%

Aha.

Majd 40 évesen 5 év járás után. Az biztos számodra is elég lesz. Tudsz te semmit.. Semmi közöd hozzá, amúgy se ha ennyire nem ismered a gyermeked. Majd ő eldönti

2023. nov. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
87%
Ha nekem is ilyen normális szüleim lettek volna... Szerintem is jobb ha a srácok egy befogadó, tiszta környezetben vannak együtt, minthogy valami koszos lebujokba járjanak szexelni. Nyilván nem fognak orgiát rendezni nálatok, szerintem csak lazát terveztek, filmnézés összebújva, meg alvás. Bár nincs gyerekem és nem is lesz, de ha lenne nyilván engedném, hogy a párja, bármilyen nemű is legyen nálunk aludjon, főleg 17 évesen. Nagyon jó szülők lehettek, csak így tovább.
2023. nov. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
82%
Nos, meg fogod engedni?
2023. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
91%
17 éves. Naná, h engedném.
2023. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, hogy akik ennyire undorodnak a melegektől, mentális betegnek nevezik őket stb miért oxidálnak a homoszexuális kategóriában? Vagy te is homokozni szeretnél? Elveszett a kislapátod? Ha nincs használható ötleted a kérdező számára, hanyagold a témát. Eközben, ha szerinted ez betegség, akkor privátba kérem szépen ennek a betegségnek a gyógyításáról, kezeléséről felvilágosítást adni. Amúgy meg csak szólok, hogy a HIV vírus prep szedése mellett nem átadható, ezáltal nem lesz senki AIDSes. Ha gumit húzol, ennek még kevesebb az esélye. Azért a melegek közt nagyobb arányban jelenik meg ez a vírus, mert a melegek sokkal gyakrabban járnak szűrésre. Afrikában nem a melegek AIDSesek túlnyomórészt, ott akkor mi van, búza az egynapos AIDSes baba? Várom a gyógykezelést.
2023. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!