Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha sorozat gyilkos a gyerek...

Ha sorozat gyilkos a gyerek apja akkor ezután is ugyanúgy szeretné tovább a gyerek az apját vagy a feleség a férjét vagy már nem ha ez kiderül róla?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés mivel annyi a gyilkosság a mai világban is sajnos gondoltam ezt meg kérdezem kíváncsiságból.
2023. okt. 30. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van aki igen, van aki nem.
2023. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Csak elméleti kérdés"

. Akkor kapsz egy elméleti választ: nem. Illeve vagy igen, vagy nem.

2023. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Garantáltan nem tudnék vele többé szóbaállni, sem gyerekként, sem házastársként.

Ha valakinek lelki problémája van, akkor kereshet professzionális segítséget, ez nem indok arra, hogy más emberek életét elvegye (erre semmiféle indok vagy ok nem létezik, ami mentesít), ha meg csak gonosz, akkor ugyanúgy nem elfogadható

2023. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

"Garantáltan nem tudnék vele többé szóbaállni, sem gyerekként, sem házastársként."


Vagy de. Nem tudhatod, amíg oda nem kerülsz.

2023. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
nezd meg az interjut jeffrey dahmer apjarol
2023. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jónéhány dokumentumfilm van már ilyen esetekről, hogy kinek hogyan fogadta a családja. Nem emlékszem már, talán a BTK lánya volt, aki mesélt róla, hogy számára az volt a legnehezebb, hogy miután kiderült, nem tudta elhinni, mert otthon annyira jó apaként viselkedett, hogy képtelen volt felfogni sokáig az egészet. Valószínűleg egyébként az a legmeghatározóbb az ilyen esetekben, hogy otthon milyen emberi kapcsolatai voltak a családtagokkal.
2023. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem pont ez a helyzet, de a nagybátyám ölt már embert hirtelen felindulásból és az unokatestvéreim is és a felesége is ugyanolyan kapcsolatban vannak vele, mint a börtön előtti időkben. A tágabb családból van, aki teljesen megszakította vele a kapcsolatot és olyan is, aki úgy tesz, mintha mi sem történt volna pl.anyukám (neki az öccse).
2023. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A hirtelen felindulas talan nen ez a kategoria, de ott is erdekes lehet, h mondjuk csak meglokott vkit, az pedig olyan szerencsetlenul esett, h meghalt. Vagy megbicskazott vkit.

Viszont a tomeg- es sorozatgyilkosok teljesen mas kategoria. Ott komplett elmebaj van.

2023. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
Imádom ezeket az életszerű kérdéseket!
2023. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Én nem szeretném, látni sem akarnám, mert indokolatlanul, pusztán szórakozásból elvette más életét.

Nekem ez nagyon messze áll a "belefér a kapcsolatunkba" - dologtól. Nem, abban a másodpercben megszűnne létezni a számomra.


De ez én vagyok, más meg szétpátyolgatná a gyilkosságot elkövető férfjét-nőjét gyerekét.

2023. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!