Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen az a szülő-gyermek...

Milyen az a szülő-gyermek kapcsolat,ahol a szülők nem engedik be a házukba, a gyermekük párját?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám,összejött egy itt tanuló Thai csajjal.


A kollégám mesélte,hogy elment a lánnyal a szüleihez,és a szülei nem engedték be a lányt a házba.

( mondván hogy biztos betegségeket terjeszt és csak elkapnának tőle valamit).


Szegény lány kinnt a ház előtt várt míg a srác bennt beszélgetett a szüleivel.


Ez mégis milyen szülő-gyermek kapcsolat?



2023. júl. 17. 08:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
99%
Még mindig normálisabbak, mint a csávó, aki bement így beszélgetni.
2023. júl. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

Olyan. Miért kellene beengednie a szülőknek bárkit a SAJÁT otthonukba, akit nem látnak szívesen?


És ez a lényeg. Ha számukra xy nem szimpi, mert - és ide találj ki bármilyen indokot - megtehetik, hogy nem engedik be, ugyanis az ő lakásuk.


Nem normális, de vannak ilyen korlátolt egybites szülők.

2023. júl. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A fiúnak előtte kellett volna beszélnie a szüleivel. Gondolom, eddig is tudta, hogy furák. És ha nem látják szívesen a lányt, akkor nem szabadott volna odavinni, mert ezzel a lányt hozta nagyon kellemetlen helyzetbe.
2023. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Biztos otthagytam volna a csávót, ha ezek után bement beszélgetni.
2023. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Itt nem a szülő-gyermek kapcsolat a legnagyobb probléma, hanem a szülők részéről a mélysötétség, mert ha azt hiszik, azért mert valaki thai származású, akkor attól már betegségeket lehet elkapni, akkor nagyon primitívek.
2023. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Azonnal kidobtam volna a pasit ha otthagy kinn.


"Anyóssal" nem kell tartani a kapcsolatot, az no problem, de ha a férfi képtelen kiállni mellettem mert az anyja seggét nyalja, az azonnali bukó, kuka.

2023. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Miért vitte oda a csajt?
2023. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

Nekem volt egy osztálytársam, akivel el akartam menni valahová, de ő még haza akart ugrani előtte. Nem hívott be, de gondoltam azért, mert csak beszalad és jön is. Vártam vagy egy fél órát, aztán becsengettem, mire kijött az anyja és halál bunkón kérdezte, h mit akarok. Mondtam, hogy a lányát várom, mennénk vhova, meg volt beszélve, együtt jöttünk, csak beszaladt valamiért, stb. Erre az anyja mondja, hogy a lánya most ebédel, majd jön ha végzett, azzal bevágta az ajtót. Fogtam és elmentem nélküle. Hát nehogy már...


A kiscsaj is jobban tette volna, ha otthagyja, mondjuk oké, ha nem ismerte a járást és nem mert elindulni, de ez szerintem rohadtul megalázó bárkinek, hogy ilyen várakoztatásra vagy lenyomva, míg a másik csinálja a fontosabb dolgait...

2023. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%
Most erre a kamuvonalra álltál rá kérdező, hogy az azeri/thai/mittudoménmilyen csaj meg a gonosz szülők? akkor legyen még eszkimó és bantu csaj is
2023. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%
Nem hiszem el, hogy mindenki bevette ezt a kamut.
2023. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!