Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amikor szüleimmel valamiről...

Amikor szüleimmel valamiről beszélünk, ok nélkül mindig el röhögöm magam. Normális?

Figyelt kérdés
E-miatt folytonos sértődés van, kiviharzanak a szobámból, vagy csak le tudják annyival arcokat vágva hogy nem vagyok érzelmileg érett. Egyébként nem olyan nagyon fontos témák azok amikről beszélünk ilyenkor, max csak bejönnek és mondanak pár szót

2023. márc. 13. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem, de miért röhögöd el amgad?
2023. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem. Valami debil vagy?
2023. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Hát ez a story most megmosolyogtatott 😆
2023. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom megállni a nevetést, ha kellemetlenül érzem magam. Mondd meg nekik, hogy nem rajtuk nevetsz. Átérzem.
2023. márc. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
92%
Nem. Furcsa.
2023. márc. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a helyzetek valamiért feszültté tesznek téged, és a szervezeted így próbálja visszaállítani az egyensúlyt.

"Stresszhelyzetben az egész testünk készenléti állapotba kerül, izzadni kezdünk, a pulzusunk és a vérnyomásunk az egekbe szökik. Ha nevetünk, a szívünk dolgozni kezd, a vérkeringésünk felpezsdül, több oxigénhez jutunk, és ezáltal endorfinok szabadulnak fel az agyunkban, ami megnyugtat bennünket, boldogabbak leszünk. A stresszhelyzetet is könnyebben viseljük, eltűnik belőlünk a feszültség, ellazulnak az izmaink."

2023. márc. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az a típus vagy, aki ha zavarban van, önkéntelenül nevetni kezd. A szüleid elég régóta ismernek, rég fel kellett volna ezt ismerniük, jó reggelt nekik. De mivel nem sikerült, mondd el nekik, hogy bocs anya, apa, nem direkt röhögök csak ha stresszes témáról beszélünk, önkéntelen ez a hülye röhögés, kérlek ne haragudjatok és ne vegyétek fel.

Szerintem amúgy ebben az esetben elő se jönne. Csak egy tipp.

2023. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Zavarbsn vagy.
2023. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!