Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El tudnád fogadni, ha a 34...

El tudnád fogadni, ha a 34 éves, 1 gyerekes lányod a válása után egy másik nővel jönne össze? Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
2023. márc. 10. 13:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Neked ezen semmi feldolgoznivalód nincs.

Természetesen elfogadnám..

2023. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Legalább boldog, ugy lehet feldolgozni.
2023. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

A "Két pasi megy egy kicsi"-ből idéznék: "Az anyád vagyok, muszáj, hogy szeresselek."

Ha ő így érzi jól magát, akkor el kell fogadnod a döntését. Nem ördögtől való a homoszexualitás, bár tény, hogy sokan nem tudják hova tenni. Mindenesetre azt tartsd észben, hogy neked a lányod boldogságának kell örülnöd, nem annak, hogy a lányod boldogságának forrása neked szimpatikus-e vagy sem. Próbáld ezt más szemszögből megközelíteni, aztán ha nagyon nem megy, manapság vannak online terapeuták, akikkel tudsz erről beszélgetni.

2023. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Az ismerőseimből kiindulva nagyon boldog lennék, ha a 34 éves egyedülálló anya lányom BÁRKIvel összejönne, és boldog kapcsolata lenne. Nem egyet ismerek, akinél nincs tartós kapcsolat, de olyat is, aki már több mint 10 éve egyedül van. Ez nagyon szomorú, és ezt nehéz feldolgozni.
2023. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az ex-vejkó önérzetének több gondot okozna a feldolgozás mint nekem...
2023. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Persze, én simán eltudnám fogadni, hogy ő így boldog. Nekem inkább azt lenne nehezebb elfogadni, hogy előtte miért volt férfival, ráadásul gyereke is lett, azon gondolkoznék, hogy vajon miattam kényszerült elnyomni a "másságát" vagy ő maga is csak később jött rá.
2023. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
Fura lenne kicsit, de ha boldogok, miért ne. Azért felötlene bennem és rá is kérdeznék, hogy esetleg érte-e valamiféle trauma a férfiak részéről ami feldolgozhatatlan. Nem faggatóznék ha elzárkózna a kérdés elől.
2023. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

Mert mi van abban, hogy elvált és újra kapcsolata van? Semmi

Nem az első meg nem az utolsó

2023. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%
8. Az, hogy a férje férfi volt most meg nő a párja...
2023. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Elfogadnám, ha nehéz is lenne. Mégiscsak a lányom. A családtagoknak támogatniuk kell egymást.
2023. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!