Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Apum kapott egy velneszhétvegét ajándékba 2 személyre, úgy volt hogy anyummal megy, de ő lebetegedett, és csak idén használható fel az utalvány. Anyum megkérdezte el mennék-e vele, de nem tudom, úgy örültem, hogy végre mennek ketten valahova (mióta a nagymamám meghalt 7 éve nem voltak sehol együtt, mert nem mertek othonhagyni öcsémmel egyedül, de mostmár 16 vagyok öcsém 11 és így már ithon mernek hagyni estékre is. Idén kezdtek el mindwnhova járni, pl. Bálba újra, de ez lett volna az első ottalvós, nem akarom ezt elvenni tőlük)

Apum nem annyira beteg, csak náthás, fújja orrát, köhög.

Ti mit tennétek a helyemben?



2022. dec. 27. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg, akkor nem élvezné a nyaralást, így elmennék vele, mert kár lenne veszni hagyni az utalványt. A szüleid meg majd szerveznek maguknak másik kikapcsolódást. Ha vigyázol a tesódra, azzal sokat segítesz nekik, hogy el tudjanak menni pár napra.
2022. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért kérdés? Ha nem mész el, akkor kárba vész a kupon, nem tőlük veszed el, hanem próbálják értelmesen felhasználni.
2022. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2) mindenképpen elmennek, ha én nem, akkor apum, csak beteg, és így nem nagyon szeretne
2022. dec. 28. 00:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Varjatok előtte napig, hogy akkor hogy lesz.
2022. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
99%
Hát de te akarsz menni? Ha akarsz, akkor menj. Ha nem akarsz, de hajlandó vagy, akkor is menj anyukád kedvéért. Majd mennek ketten máskor. Betegen szállodába, fürdőbe menni elég közösségellenes magatartás.
2022. dec. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Bocs! Nem ide szántam. 😁
2022. dec. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg fel lehet venni a kapcsolatot a szállodával. Hátha rugalmasak és át lehet tenni a határidőn túlra. Egyébként, ha a szilveszteri hétvégére szól, még jobban lehet apukád és lehet megoldódik.
2022. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el vele, ha beteg úgy se tud menni.
2022. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!