Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt anyám? Man...

Bozont333 kérdése:

Miért csinálja ezt anyám? Manapság észre vettem hogy anyám az instájára rengeteg, olyan képet rak ki ahol látszódik hogy nincs rajta melltartó, hogy jelezem neki hogy ez nekem kellemetlen?

Figyelt kérdés
Jeleztem felé hogy anya vannak képeid amik nem igazán internetre valóak de csak annyit mondot butaság anyám 41 éves elvált
2022. nov. 21. 09:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyes nagyon otthon érzi magát :D amúgy ezekszerint anyukád fiatalos modern.
2022. nov. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hordok melltartót, max egyszerű sporttopot.


Aki a mellemet nézi, egészségére. Ha neki így jó, tegye, engem aztán nem érdekel.


Én pl strandon kénytelen vagyok nézni a túlsúlyos férfiak "mellét", mégsem hisztizek ezen.

2022. nov. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2022. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Vannak osztály társaim vadbarom
2022. nov. 22. 12:43
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
na kuss, taknyos. Azt írod, nem jársz már iskolába. Hazudozz máshol, hülye troll.
2022. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
46%

Idézem a másik kérdésed, lúzer:



"Eddig 2x volt barátnőm de az utolsó az idézem "nem tudta kezelni az érzelmeit"suliba már nem járok baráti köröm úgy nincs már a közelbe"



Szerencsétlen...

2022. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!