Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudoszurore kell mennem, de...

Tudoszurore kell mennem, de nem akarom levenni a felsom es a melltartom, mit tegyek ezt ellehet valahogy kerulni?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy ne erezem magam kinosan? 17/l

2016. jan. 30. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet elkerülni, mert fals árnyékot ad a rtg képen és ezt a kockázatot nem vállalják sehol.

Ha nem akarod kínosan érezni magad akkor nem csináltatsz mellkas rtg-t. Ennyi. Más megoldás nincs.

2016. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet elkerülni.. Nekem is kellett csináltatni, de kb 2 percig tartott míg bementem, megcsinálták, kijöttem.
2016. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

akik megcsinálják ezeket a fotókat naponta több tucat emberrel találkoznak(többnyire hosszú éveken keresztül). csak te érzed magad kellemetlenül teljesen feleslegesen, nekik tök mindegy ki van ott.


amit tudok tanácsolni, hogy mielőtt ténylegesen le kéne vetkőzni, addig hagyj magadon egy toppot és majd amikor kell letolod derékig. a melltartót le fogják vetetni veled, mert a kapocs és a merevítő árnyékot ad.

2016. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Jaj istenem ne legyél már ilyen nyomi 17 éves létedre. 😒 Mégis mitől félsz? Az ottani dolgozok egész nap melleket látnak, sz@rnak rá magasról.
2016. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nők vannak ott mindig, nem férfiak! Attól csak nem félsz?
2016. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is a polót mindenképpen le kell venni de több taktika is van hogy a melled senki ne lássa meg.


Én amikor jártam ide akkor a nők a melltartó pántból kibújtak,de a melltartó a mellükön volt,így mentek a gépbe be és amikor a gépbe léptek ott a hasuk aljáig lecsúsztatták a melltartót majd vizsgálat végên azuonnal vissza is húzták így senki nem látta a mellük.


Van aki trikóba vitte ezt vége,trikó pántból kibújt és trikót csúsztatta a gêpbe le.

2016. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondom én amikor oda jártam egy nő sem mászkált egy mellben senki előtt,pántból kibújtak,melltartóba besétáltak a gépbe ott a melltartót lecsúsztatták és ennyi.Próbáld el ezt otthon,ki tudj bújni,le tud csúsztatni
2016. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez valóban így van,napi szinten látnak melleket.Én amikor be megyek én már akkor le szoktam venni.De senkinek nem idegen a dolog.Hiszen nőkkel megyek be.
2016. febr. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#5 szerencsés vagy, hogy nálatok nők vannak, én eddig 2x voltam és mindkét alkalommal egy bácsi fogadott :D
2016. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nők ide vagy oda.Idegen nők előtt én sem szeretnék,de ismerősökkel,kollegák,valami szomszéd sem félmeztelen lenni.Nyugodtan sétálj be melltartóba elég lesz ott levenni.
2016. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!