Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit nem tudnál megbocsátani q...

Mit nem tudnál megbocsátani q gyerekednek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 22. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Múltkor feltettem ezt a kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Érdekes válaszok születtek, mindenki a saját gyereke mellett állna, mert mégis csak a gyereke, még egy gyilkosság esetén is.


Én úgy látom, hogy amíg nem közvetlenül neki árt a saját gyereke, addig szemet huny felette, sajnos több lányt/nőt ismerek, akit a saját bátyja molesztált, és az anyuka szemet hunyt az egész felett, de, ha az anyát meglökte/ellopott tőle tízezret, akkor már lehordta.

Én úgy látom, hogy amíg nem ő az érintett bármiről is legyen szó, addig nem érdekli

2022. szept. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Azt, amit bárki másnak se tudnék megbocsájtani. Az persze, hogy nem bocsájtok meg, nem feltétlenül jelenti, hogy ne segíteném szükséges esetben, esetleg gyakorlati okokból (pl. ha börtönbe kerül, kijön, és tehetek azért, ne kövessen el bűncselekményt a megszorult helyzete miatt)


"Érdekes válaszok születtek, mindenki a saját gyereke mellett állna, mert mégis csak a gyereke, még egy gyilkosság esetén is."

. Akkor tök felesleges volt a kérdést feltenned, mert láthatóan nem olvastad a válaszokat... nagyon sokan nem a gyerekük mellett állnának.

2022. szept. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Attol fugg! Hany eves gyerek? Egy idos szulonek a 40 eves is gyerek!

Neveles szempontjabol mindent megtennek, hogy a helyes utat jarja, de nemcsak rajtam all! Mindenesetre egy felnott ferfi eseteben az alabbiak:

- pedofilia

- nemi eroszak

- csaladon beluli eroszak

- allatkinzas

- kulonbozo szektakhoz valo csatlakozas

- gyilkossag (kivetel az onvedelem).


Kisgyermek: szerintem ilyen nincs..a fentiek a legszornyubb dolgok, de nagyon biznek benne, hogy amit elkovethet, azt soha nem teszi- foleg nem gyerekfejjel.

Ami miatt viszont megkeseritenem a hetkoznapjait: allatkinzas, osztalytarsak,idosek, gyengebbek zaklatasa, piszkalasa (akar szemelyesen, akar interneten), komolyabb lopas.

Ezert kapna, de rendesen es nem veresre gondolok. A telefont elvennem, nelkulem ki sem tenne a labat a hazbol es egesz nap az iroasztal elott ulne. Hetente egy konyvet el kell olvasnia. Ez addig menne igy, mig nem latnam a valtozast es az oszinte megbanast, bocsanatkerest.

2022. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Mint az előző. Nemi erőszak, molesztálás, bántalmazás bármilyen formája, zaklatás, gyilkosság.
2022. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Erőszakos lopás, gyilkosság, nemi erőszak, stb.
2022. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Jézus nevu felhasznalo unatkozik es uzenetekkel zaklat.
2022. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
15%

#3

Milyen szektákra gondolsz pontosan?:)

2022. szept. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Satanistak, jehovak - peldaul!
2022. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Ne ártson senkinek szándékosan, overall nekem ennyi elég a boldogsághoz.
2022. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
1-es, a kérdésed alatt mindenkit lepontoztak, aki nem tagadná ki a saját gyerekét, és nem fordulna el tőle teljesen, honnan szeded, hogy mindenki a gyereke mellett állna? Az, hogy az ember mit bocsát meg a saját gyerekének, az a szülő-gyerek kapcsolattól függ. Ha erős, szeretetteljes, akkor a szülő mindent vagy szinte mindent megbocsájtana, de olyankor a gyerek többnyire nem is csinál nagy disznóságokat, hacsak nem beteg. Ha meg nem szeretetteljes a kapcsolat, akkor könnyen megy a haragszomrád meg kitagadlak minden sz@rért.
2022. szept. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!