Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem szereti a kutyámat?

Anyám nem szereti a kutyámat?

Figyelt kérdés

Átjött hozzám a minap, és látta, hogy a kutyám az ágyamon alszik, de a saját oldalán, az én párnám, takaróm tabu, tartja is magát hozzá (csekkoltam már kamerán)


Egy törpepinscherről beszélünk.


Séta után mindig lábmosás van meg fenéktörlés, szóval tényleg tiszta.


De háborgott, hogy így soha 1 férfinak sem fogok kelleni, meg miért engedek kutyát az ágyba, ez így undorító, stbstb...


Hogyan tudnám erről leállítani? Azóta is nyomja.


2022. szept. 10. 13:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%
Nincs oda érte az biztos.
2022. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Soha nem volt kutyánk a lakásban. Mikor tesóm összejött egy csajjal, akinek ágyban alvós kutyusa volt, hát húzta a száját.

Azóta a kutya többet alszik tesómnal, mint a gazdijával. A lány pedig a sógornőm lett ☺️

Anyádnak semmi beleszólása abba h kivel alszol 😉

Mond meg neki azt is h ha egy pasinak nem kellesz kutyával, akkor neked meg nem kell ilyen férfi

2022. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Darius- ***** válasza:
86%
Nekem kutyám rövid ideig volt. Macska velem aludt az ágyban. De amikor hívtam, jött is. Felugrott az ágyba és dorombolt éjjel mellettem. Nagyon hiányzik, sajnos már nem él.
2022. szept. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
5-ös, a bkv-n előbb kapok el betegséget, mint egy tisztán tartott állattól :D
2022. szept. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%

És? Anyósomék a macskánkat nem szeretik, szerintük undorító állat. Ha itt vannak, mi nem enhedjük hogy rájuk ugorjon, és ennyi.

Mondd meg anyádnak, hogy nem az ő dolga. Ha tovább nyomja a dumát, ignoráld, rakd rá a telefont, mondd hogy nem vagy hajlandó erről a témáról többet beszélni. Semmi köze hozzá.

2022. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 puritan ***** válasza:
49%
Hát egy olyan nő nekem sem kellene, akinél az ágy másik oldaláért egy kutyával kellene vetélkednem. Esetleg a kutyának több joga lenne, mint nekem...
2022. szept. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16. Nem kell egy ágyban aludni két felnőttnek eleve.
szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!