Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem szereti a kutyámat?

Anyám nem szereti a kutyámat?

Figyelt kérdés

Átjött hozzám a minap, és látta, hogy a kutyám az ágyamon alszik, de a saját oldalán, az én párnám, takaróm tabu, tartja is magát hozzá (csekkoltam már kamerán)


Egy törpepinscherről beszélünk.


Séta után mindig lábmosás van meg fenéktörlés, szóval tényleg tiszta.


De háborgott, hogy így soha 1 férfinak sem fogok kelleni, meg miért engedek kutyát az ágyba, ez így undorító, stbstb...


Hogyan tudnám erről leállítani? Azóta is nyomja.


2022. szept. 10. 13:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
igaza van
2022. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Attól még, hogy nem tetszik neki, hogy "saját oldala" van a kutyádnak az ágyadban, attól még nem utálja...
2022. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerüen megmondod te így szereted és kész,kénytelen elfogadni
2022. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem is igaza van. És nem hiszem, hogy utálja, csak aggódik érted.

Neked pedig abban van igazad, hogy ez a te dolgod, te döntesz. Mondd neki el többször, hogy Anyukám, ne aggódj, nekem így megfelel.

2022. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
annyi beteg agyú van...lepontozhattok, majd ha elkaptok egy cuki betegséget, akkor ide is írjátok ki, hogy mi lehet, hogy tudjunk röhögni rajtatok
2022. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Semmit, engedd el a füled mellett. Nekünk 2 cicánk van. Vagy az én ágyamban vagy a kisfiam ágyában alszanak. Anyám is mindig mondja, hogy ő ezt nem engedné. Nem érdekel, fel se húzom magam rajta. Benti, oltott, ivartalanított, féregtelenített macskák.

Gondolom a te kutyád is oltott, féregtelenített, ivartalanított stb. Írod, hogy séta után lábmosás és fenék törlés is van. Nem értem, milyen betegséget lehetne összeszedni. Soha nem lettem beteg a macskáinktól sem, terhesen sem, kisfiam sem lett tőlük beteg, mikor baba volt akkor sem. Ő is ugyanúgy szereti az állatokat, mint én, 2.5 éves, sokszor simizi őket, soha nem volt belőle baj.

2022. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Mert mit lehetne elkapni egy rendszeresen oltott, feregtelenitett kutyatol? Raadasul a kerdezo gondolom felelos allattarto, vedekeznek pluszban kullancs,bolha,szivfereg ellen havonta, tehat ez a resze is oke.


Gyerekkorom ota kutyak vesznek korbe, soha semmit nem kaptam el toluk, de meg csak ferges se voltam soha. Es bentiek voltak mar anno is, illetve a mostani kutyam is az.

Attol meg, hogy a kerdezo egyutt alszik vele es bent tartja, nem idiota es nem fog egyedul megerogedni.

Mindenki ugy csinalja, ahogy akarja. De biztos vagyok benne, hogy egy benti kutyanak ezerszer jobb dolga van, mint egy kintinek, aki ele max napi egyszer lebasznak egy kis kajat; de ennyiben ki is merult a foglalkozas.

2022. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Évek óta alszom két közepesnél kicsit nagyobb testű kutyával, és semmi bajom. Egyszemélyes ágyam van. Belül én alszom, a párna másik oldala az egyik kutyámé, úgy alszunk összebújva. A lábamnál pedig a másik kutyám, aki reggelre kinyújtózva az oldalamon van. Előfordul olyan is, hogy ők ketten helyet cserélnek. Olyan is előfordul, hogy éjszaka az egyik lemegy, így én az ő helyére fordulok álmomban, így hát a másik kutya az én helyemre jön. De az sem ritka eset, hogy én döntök úgy, ha rosszat álmodik a lábamnál fekvő kutyám, hogy fogom magam, átdobom a másik oldalra a kispárnámat, és mellette, hozzábújva alszom, olyankor aki mellettem szokott aludni, szinte az egész párnámat birtokba veszi, és neki van igénye a takaróra is... télen a fél teste a konvektor alatt melegedett nappal, éjjel meg takarózva voltunk. Megint máskor, ahogy alkalom engedi, amikor nagyon hulla vagyok, délután csendes pihenőt tartunk hármasban, ami úgy néz ki, mint a százalékjel.


Rendszeres szőrleszedő gurigázás, 1-2 heti huzatcsere-mosás, minden séta után alapos törlés, néhány havonta fürdetjük őket, és tisztán tartom a padlót, hogy ne tudjanak mit felhozni. Köszönjük szépen, tökéletes elvagyunk. Évente egyszer, ha megbetegszem, még ritkábban valami kajától hasmenés, ami akár lehet az évente egyszeri nyavalyám. A kutyáktól soha semmi betegséget nem kaptam el. Nem koszfészkekkel élek együtt, és a számba sem rakom a kezem, hátha mégiscsak elkapok valamit.


21/l

2022. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%
Hadd találjam ki... a kutya az ágyon eszik, saját tálcáról?
2022. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem is gusztustalan, és igénytelenség.

Attól mert meg megtörlöd a talpát még a bundájával csomó mindent behurcol, még ha bolhaírtózod is.

szeretem az állatot, de nem alakásba pláne nem az ágyban a helye..

lehet lepontozni.

2022. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!