Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak?többi lent

Mit csináljak?többi lent

Figyelt kérdés

5 en vagyunk testvérek,de csak én és a két idősebbik bátyám lakik a szűlők közelében.A 2 bátyám az kiskedvenc a szüleimnél,ha egyikőjük ott van akkor én mintha ott sem lennék,ez nagyon zavar,jelentéktelennek vagyok titulálva.

Igaz én depresszív és antiszociális vagyok(mondjuk pont ez végett) és biztos én kevésébé vagyok érdekes,sikeres és így kevésbé kiváncsiak rám...mikor anyám felhív megkérdezi amit akar tudni elmondom a lényeget utánna még mondanám de hallom a hangján,meg a rövid válaszaiból hogy nagyon unja ezért olyankor elköszönök,ez is nagyon rosszul érint,bátyáimmal hasonló témáról akár órákig elbeszélgetnek...

A poén az egészben az hogyha valami baj van velük,náluk,vagy ha valami segítség kell akkor én elmegyek és segítek,bátyáim nem..

és még nagyobb ellentmondás az hogy nagyon sokat veszekednek egymással a bátyáim meg a szüleim,de néha olyan hangon,hangnemben,annyira sértően hogy szinte már én szégyelem magamat,szüleim olyankor csendben maradnak és hallgatnak,másnap meg mintha misem történt volna minden a régi..


Ezt már felhoztam anyámnak,nagyon rosszul érintette és tagadta,hogy ilyen nincs is,apám azt mondta hogy azért a bátyáim csak sok mindent elintéznek,az elintézni valókat meg kell velük beszélniük..


Azon felül hogy mikor ott vannak én nem jutok szóhoz,vagy ha mondok is valamit meg sem hallják,azon felül még meg nyílvánul pl ha valahol meg van beszélve egy gyülekező,pl egy rendezvényre az adott hely előtt ha ők késnek kint várjuk meg,ha én kések engem nem vár kint senki,engem már az asztalnál várnak..

vagy ha eljönnek felköszönteni a feleségemet vagy engem vagy a lányomat akkor itt mindig kb 1 órát vannak,bátyáimnál meg helyenként 3-4 et...


bátyáim is tehetnek erről,mindkettő szélsőségesen nárcisztikus személyiség,nagyon öntelt és nagyon nagyképű,szeretnek a középpontban lenni,annyira hogy engem kiturjanak onnan,meg néha egymást is.



2022. szept. 2. 17:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hasonló volt már úgy hogy biztos fognak hívni.. :D

de egyébként mikor csak 2-en vannak meg én akkor tök normálisak,még jó is esik ott lenni,és nem csak akkor hívnak ha segíteni kell,tehát nem könnyű döntés..de az tuti ha látom ott bátyám kocsiját akkor be sem megyek hozzájuk..minek?!oké,írok majd ide hogy mi történt ;)

2022. szept. 4. 12:27
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Oksa de azért ha beszólnak nyugodtan mond meg nekik ha segítség kell forduljanak a tesoidhoz ha téged így semmibe vesznek
2022. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!