Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá ha a 18...

Mit szólnátok hozzá ha a 18 éves lányotok egy 40 éves férfivel randizna?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 15:04
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
70%

Jeesszumpepi, milyen bunkó hszók vannak már!


Akkor már inkább a 40-es fszit választanám, az talán tud viselkedni is! :D

2022. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
28%
100-ból 99 lúzer? Te is benne vagy apukám, ha egy név és arc nélküli oldalon bizonygatod, hogy márpedig te milyen fasza gyerek vagy és mennyit keresel. Vállald fel az arcod, linkeld be a facebook profilod ha mered 😉 Aztán elhisszük, hogy csak te nem vagy lúzer. De ehhez már nincs vér a kis pömpölődbe 😂
2022. júl. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
32%
Ja! Nem csodálkozom azon, hogy a 18-as lánynak nem kell a fiatal ficsúr, ha ilyen "kedves és intelligens", akkor már inkább a 40-es muksó, hátha az már elég érett a nőkhöz! :XD
2022. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
75%
#53 ugye? :D még be is vallotta, hogy 21 éves. Idősebb férfi ilyet nem csinál, ez még csak egy kisgyerek :D
2022. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
12%
#55 pontosan :D
2022. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem az a baj, hogy a mai srác legtöbbje igazi sóher, de azért elvárja, hogy első randin l.szopják, csak olyan h-lyét meg nem kap, mivel a mai lányok már nem fekszenek össze akárkivel.


Szerintem kérdező, nyugodtan randizz, aztán majd meglátod, hogy hogy viselkedik veled a pali, utána is ráérsz dönteni, hogy kelletek-e egymásnak, a mamán ráérsz később is aggódni!


De szerintem egy normális szülő nem fogja megszabni azt, hogy hány éves korú palival randizhatsz max., nagykorú vagy. Neked kell, hogy tetsszen s nem a maminak!:)

2022. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
75%
18 évesen felnőtt, úgyhogy nem is igazán tudok, meg nem is akarok beleszólni abba hogy mit csinál. Ha ő ezt jónak látja és normális a pasi akkor nem lenne vele bajom, megismerném a párját. Ha csak kihasználná a lányom akkor nyilván nem örülnék neki és nem is annyira támogatnám a kapcsolatot de tiltani akkor sem lehet és nem is tartom egy jó megoldásnak. Bár remélhetőleg a lányom nem jönne össze senki olyannal (kortól függetlenül) aki kihasználja, bántalmazza és nem bánik jól vele. Amúgy meg elég valószínű hogy 18 évesen nem ő lesz az utolsó pasija, max pár év és vége (ez igaz akkor is ha korabelivel lenne együtt) Persze kivételek vannak így ha mégis ő lenne élete párja és később összeházasodnának stb és tényleg normális akkor a kezdeti furcsaság ellenére egy idő után megszoknám és nem bánnék vele máshogy mintha csak pl 2-3 év korkülönbség lenne.
2022. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
15%
Nem értem, hogy mé pontozták le a 46-ost, én egyetértek vele!
2022. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
83%
Szomorú, hogy eljutottunk oda, hogy a trolloknak dolgozniuk sem kell azért, hogy az emberek egymásnak essenek, elég hozzá egyetlen mondat, és az emberek egymást trollkodják.
2022. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
64%
Nem érdekelne, az ő élete, csak ne legyen naiv.
2022. júl. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!