Miért kell veszekedést csinálni abból, hogy "elvettem valamit szó nélkül"?
Még otthon élek a kormból adódóan.
Egyébként nem nagy dologra kell gondolni. Anyu néhány cuccát a polcomon tárolta és ottmaradt valami azután, hogy átrendeztem, és ő elrakta ami az övé, ami neki nem kellett az meg maradhatott nálam. Ez a rendrakás lassan egy éve volt. Viszont volt egy ilyen nyitott oldalú lefűzős mappája, amibe tartott olyan dolgokat is, amik csak bele voltak rakva és nem lefűzve, és amit elvettem az gondolom ebből eshetett ki, de én egészen egy hónappal ezelőttig nem vettem észre. Egyébként egy vastagabb füzetnyi tök üres, kockás papírról van szó, aminek az egyik szélén van két lyuk. Most előszedtem, mert kellett, ő meglátta, és ahogy beszélgettünk valami kapcsán mondtam, hogy amúgy itthon találtam. Megkérdezte, hogy hol, mondtam hogy a polcomon a könyvek mögött, ilyen egy hónapja, amikor kerestem az egyik könyvemer. Erre ő elkezdett velem vitatkozni, hogy mi az, hogy nem szóltam róla neki, lehetett benne valami irat is, meg hogy ne csapjam már be, ő ott nem tárol ilyeneket. Egyébként mondtam neki, hogy átnéztem minden oldalt és tök üres volt, de csak ki van akadva, hogy én hazudok neki. Pedig csak egy kisebb paksaméta kockás papírról van szó, ami ráadásul a saját polcomon volt, és addig, amíg nem mondtam, hogy itthon találtam fel se tűnt neki, hogy nincs meg.
Miért kell ennek ekkora nagy feneket keríteni?
Ne foglalkozz vele, vihar a biliben.
Ő rakta oda, ő nem tette el, ezt nyugodtan mond meg neki. Lehet egyszerűen rossz napja volt.
Egyedül arra tudok gondolni, mint kettes.
Anyád vagy bedilizett, vagy valamit rejteget. Naplót, szerelmes leveleket, verseket a szeretőjétől, a saját novellái, stb.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!