Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van bennem ez a furcsa...

Miért van bennem ez a furcsa érzés a szüleimmel és velem kapcsolatban? Tényleg sokat jelentenek az évek?

Figyelt kérdés

A szüleim 1984-ben ismerték meg egymást, és 1987-ben házasodtak össze.

Édesanyám 58, édesapám 57 éves. (Bár anya a nyár közepén tölti az 58-at, tehát jelen pillanatban, - 2022 tavaszán - még nincs annyi idős.)


Anyukámnak volt egy betegsége, ami miatt még úgymond "embrió-korban" elhaltak benne a magzatok, vagy négy-öt alkalommal, így én csak 1993 tavaszán születtem meg első gyerekként, egy bő hét múlva leszek 29 éves.


Lényeg a lényeg, időnként felettébb zavar, frusztrál, hogy még csak 29 vagyok. Valahogy úgy érzem, hogy amennyiben megszületett volna anya első gyermeke, akkor akár 34-5 éves is lehetnék most. Tudom ugyanakkor, hogy az esetben lehet, hogy nem "én lennék", hanem valaki más, de talán jobban komolyan vennének az emberek. Mert valahogy lelkileg idősebbnek érzem magam a valós koromnál.


Ti mit gondoltok minderről?


(Fiú vagyok.)



2022. ápr. 30. 20:32
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

21:19 (Tízes.)


Napestig bizonygathatnám, hogy igaz, akkor sem hinnéd el. Egyre inkább úgy tűnik számomra, hogy a kamu TE vagy.

Mindig is idősebb szerettem volna lenni.

2022. ápr. 30. 21:23
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan oregszel, nyugodj meg. Viszont a korkulonbseg nem fog csokkenni a szuleid es kozted.


Hogyan all a mentalis egeszseged?

2022. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

21:25 (12-es)


Sajnos sok mentális problémát diagnosztizáltak az évek során a szakemberek.

2022. ápr. 30. 21:26
 14/25 anonim ***** válasza:
92%

Igen, kozben olvastam a belinkelt kerdeseidet.

Sajnalom, remelem sikerul osszeszedned magad valamelyest

Gondolom, akkor munkad sincs, ugye?

2022. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

21:29 (14-es)


Köszönöm.

Valóban nincs munkahelyem. Eddig csak egy volt, 2015-ben, az is két és fél hónapig. Nem magával a munkával volt a problémám, hanem valami hihetetlen belső feszültség alakult ki bennem a tény miatt, hogy minden nap be kell mennem dolgozni, és alig tudtam aludni.

2022. ápr. 30. 21:33
 16/25 anonim ***** válasza:
92%

Tenyleg sajnalom, mert amugy ertelmesnek tunsz. A helyesirasod, a rendezett kulalak. Nem lehet egyszeru eleted.

Probald meg az agyad lefoglalni vmivel. Olvasgass sokat, kulonbozo temakban. Ami tetszik, melyulj el benne jobban. Igy nem ersz majd ra ilyeneken kattogni, mint a fenti kerdesben leirt.

Sok sikert👍

2022. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

21:41 (16-os)


Köszi!

2022. ápr. 30. 21:43
 18/25 anonim válasza:
94%
Anyámnak szinten sok vetélése volt előttem. Sosem gondoltam h lehetnek több is... viszont amikor 29 voltam elvesztettem öt. Mikor meghalt kb 45 - nek éreztem magam... a mai napig sem érzem sokkal fiatalabbnak pedig 33 vagyok. Ha lehetne egyet kívánni, hogy hogy érezném jobban magam akkor azt kérném hogy érezzem magam annyinak amennyi vagyok. Nagyon nehéz teher egy anya hiánya, főleg ha jó volt a kapcsolatot.
2022. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

21:50 (18-as)

Sajnálom, hogy meghalt az anyukád. Részvétem.

2022. ápr. 30. 21:53
 20/25 A kérdező kommentje:

Ez egyébként az én kérdésem, csak egy másik fiókomról:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2022. ápr. 30. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!