Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért egy ilyennek vannak...

Miért egy ilyennek vannak szövetségesei a családban?

Figyelt kérdés

Szüleimmel élek illetve van egy 16 éves testvérem.

Minden évben egyszer el szoktunk menni külföldre nyaralni egy hétre ezzel még semmi probléma nincs de egyszerűen a testvérem az egy katasztrófa.

Olyan helyre megyünk mindig ahol svédasztalos kaja van egész nap és tesóm az nem csinál mást azalatt az egy hét alatt minthogy zabál.

Ennek pedig úgy voltunk vele, hogy semmi értelme nincsen mert nyilván egy nyaralás alatt több dolgot enged meg magának az ember még kényezteti magát de konkrétan, hogy ő csak azért jön, hogy a nyaralás 80%-ban egyen és 3-5 étkezés helyett csinál 20 étkezést egy nap és alig fürdik a medencében alig megy ki a tengerpartra alig megy bármerre csak a hotel kajarészlegén van hát nagyon elszomorító szerintem ha valakinek ez jelenti a nyaralást.

Ezért teljesen felesleges neki kifizetni a repjegyet meg a hotelt mert ezt otthon is meglehet csinálni.

Így hát hárman a szüleimmel ezt beszéltük mert most foglaljuk a helyeket, hogy ezért nem fogjuk vinni most mert ha neki ez a nyaralás akkor majd adunk neki pénzt, hogy abból otthon zabáljon össze mindent amit szeret és menjen addig a nagyszüleinkhez mert az úgy sokkal olcsóbb. És nem arról van szó, hogy sajnálnànk a pénzt ha normálisan nyaralna akkor azt mondanánk rendben de ezért tényleg kár fizetni az ő részét.

Na most ezt meg is mondtuk neki és erre mit csinál? Elkezd hisztizni, hogy mi az, hogy nem jöhet és sírva hívta a nagyszüleinket, hogy mi nem akarjuk őt magunkkal vinni. Aztán ez odáig jutott, hogy a szüleink 1 órát veszekedtek a telefonba ezen és akkor a nagyszüleink bedobták azt, hogy oké akkor kifizetik a tesóm részét ha mi így kiakarunk tolni vele.

Tehát akkor most így választanunk kellet. Vagy kifizetjük mi a részét és úgy jön velünk vagy kifizetik a nagyszüleink és úgy jön velünk. Aztán végül az lett vége, hogy mi lefoglaltuk neki a végén.

Kihisztizte magának a "nyaralást"(ezt azért rakom idéző jelbe mert amit ő nyaralás címszón művel az egy hét alatt vigyük be az egy millió kalóriát kihívás) mert volt egy szövetségese.

Annyira egy elcseszett generáció ez komolyan mondom de mégis olyan sokan beállnak mögéjük és elérik amit akarnak.

Gusztustalan.

Miért ilyenek mögé állnak be és támogatják őket?


2022. jan. 27. 16:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Miért mentek svédasztalos helyre, csak azt nem értem.
2022. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Joga van a tesódnak veletek nyaralni, és hadd érezze jól magát, ahogy ő akarja. Vagy úgy mint eddig, vagy másképp, ahogy most jólesik neki.
2022. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Mégis kinek érzitek magatokat hogy megmondjátok hogy hogy érezze jól magát? Svédasztal, tehát fix ára van. Nem mindegy nektek mennyit eszik?
2022. jan. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
szegény tesód. Gonoszak vagytok hogy meg akarjátok mondani hogy mit csináljon. Mi lenne ha neked parancsolgatnának hogy ezt és azt csinálj,mert így kell nyaralni,különben nem viszünk sehová. pl ha mások azt mondanák hogy egész nap a napon kell feküdni,de te nem bírod a napot. Hagyjátok már békén.
2022. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Értem tehát akkor az egy normális nyaralás, hogy velünk alig jön valamerre és tavaly valahányszor mi hárman visszamentünk a kajarészleghez folyamatosan ott találtuk és mindig evett valamit.

Akármikor mentünk vissza a hotelbe mindig ott találtuk.

Ezt otthon is meglehet csinálni.

Ha neki ez a nyaralás rendben. Adunk neki pénzt és egyén itthon.

2022. jan. 27. 16:37
 6/20 A kérdező kommentje:
Enni otthon is lehet
2022. jan. 27. 16:37
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Igen, neki ez a nyaralás. Ahelyett, hogy megkérdeztétek volna, gerinctelen senkiházi módjára lefoglaltaok magatoknak hármasban egy helyet külföldre. Nem mindegy nektek, hogy nem megy sehova, csak pihen és eszik? Neki ez így jó. Ezért elsajnálni előle a jegyet komolyan bas*ki. Én meg semmi mást nem csinálok nyaralás alatt, csak alszok a parton, meg eszek. Míg a családom jetski-zik, úszik, labdázik, felfedezi a környéket én nem csinálok semmit. De eszükbe se jutott volna soha emiatt engem elhagyni! És én így élvezem a nyaralást.

Nagyon remélem, hogy kamu kérdés. Az ilyen emberek fabatkát sem érnek a szememben. Semmit nem érdemeltek.

2022. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 hollófernyiges ***** válasza:
93%
Fürdeni meg napozni is lehet otthon.
2022. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Aki ennyit eszik, annak bizony súlyos pszichés problémái vannak. Valamit pótol az evéssel, valamilyen hiányt. Kényszerevés nyaralás alatt - nyilvánvalóan oka van.
2022. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak a te véleményed. Max szeretted volna ha anyádék is így látják.

Kizárt h a szülők itthon hagyták volna

Ha neki az a nyaralás h eszik, akkor egyen.

Te meg itthon is tudnál napozni stb...

2022. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!