Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Szíriuszi Tanács és az...

A Szíriuszi Tanács és az Őrzők Szövetsége gondoskodik arról ősidők óta, hogy az emberiség ne pusztítsa ki magát teljesen?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 18:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
A Szíriuszi Tanács csupán a szabályrendszereket állította fel, az Őrzők pedig nem kimondottan az emberiséggel foglalkoznak, hanem az egyensúlyra ügyelnek az Univerzumban. Mindkettő számára közömbös az, hogy az emberiségnek hogyan alakul a sorsa. Olyannyira, hogy a genetikánkba épített intelligensé válásért felelős mutációk után le is vették rólunk a kezüket, olyan helyre vonultak vissza, ahol mi soha nem érhetjük el őket. A ma megtalált 11+ dimenzió közül egyikben sem foglalnak helyet, annál sokkal mélyebben vannak a valóság szövetében, számunkra soha nem lesz megfejthető a helyük és a velük való kapcsolatfelvétel módja. Több millió éve nem is jártak ezen a létsíkon, minden erre utaló forrás csupán spekuláció és homályos bizonyíték, annyit lehet csak tudni, hogy vannak, de nem felkutathatóak. Minden nagy próféta, Jézus, Gandhi és Mao Ce-tung is csak egy képviselet volt részükről, akik halálukkor visszatétek abba a létsíkbe, ahonnan küldték őket. A gondoskodás erős fogalom, inkább csak abban játszottak szerepet, hogy egyengessék az utunkat, de csakis az Univerzális Egyensúly megtartása érdekében, és ezzel párhuzamosan a Kavargó Semmi és a Démonok Légiója ellen fellépve, hogy azok ne gyakorolhassanak ránk túl nagy hatást amíg nem lép be a Föld a 200 ezer éves fénysávba.
2022. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Annyit még hozzátennék, hogy asztrál síkon néha felsejlik az Út, amely a Tanácshoz vezet, de rálépni halandó ember lelke nem tud. Innen alakulhattak ki olyan hiedelmek, hogy valakivel kapcsolatba léptek, de köztudott, hogy sem az álmokban, sem pedig asztrál síkon nem képes a materiális elemek rezgésének energiája úgy áramolni, hogy az magasabb dimenziókba jusson el. Egyesek próbálkoztak rózsakvarc-, illetve hegyikristály mágiák változataival, de ezzekel is csupán bevonzhatók a szükséges energiát, nem továbbíthatók át a csillagrendszereken az Univerzumban...
2022. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem a szíriusziak őrködnek, hanem az Orion ködből érkezők. Orion= őrön. "Orion, Würen, annyit tesz,

mint õrön azaz õrségen (lévõ)." [link]

2022. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Én is ezt írtam, a Szíriusziaknak ez nem feladata. Egyébként meg, az Orion ködnek is sokadik rétege mögött található az Igazság, amelyet mi emberek nem fejthetünk fel. Hozzá kell tennem, hogy a Plejád-nemzetség volt az, aki ezeket a határokat erőteljesen megszabta, de hatásuk már nincs rájuk. Őket habár elérhetjük, de a Fénybe engedni ők sem tudnak minket, még kapcsolatfelvétel céljából sem.
2022. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Kik??
2022. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Hol van a kihelyezett irodájuk,képviseletük ezeknek??
2022. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
1# Te már orvosi eset vagy haver.
2022. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem hiszem. Csak a véletlenen mulott legalább 5 esetben az atomháború. Nem vigyáz ránk senki. Már ez a 6.emberiség. Mi is ki fogunk dögleni



Mondjuk külön érdekes az emberi EGO terméke, az hogy galaktikus tanácsok vigyáznak ránk, de még csak le sem szálltak egyszer sem. Különféle galaktikus fajok csodálnak minket és védenek persze, de még egy sem tette ide a lábát sem. Plátóian fappolnak ránk a távolból

2022. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

7 nekem tetszett, a mi lenne ha? És ha ha akkor hogy lenne kérdésre meglepően jó válasz.


Én nem hiszek ezekben, nem értem de szerintem a kérdező részére ez egy marha jó válasz.


Nem hiszek ebben. Csak az őrző szó miatt kattintottam.

2022. jan. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Ez most melyik marvel filmről szól,melyikről beszéltek??
2022. jan. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!