Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha az anyámnak a...

Mit tegyek, ha az anyámnak a pénzemre fáj a foga?

Figyelt kérdés

Van másfél millió forint a számlámon, mert online oktatás alatt, meg az elmúlt 2 nyáron dolgoztam ezerrel. Most is menni fogok vasárnaponként 1 napokat, egy hónapban 4 napot, kb. 50 ezer jönne be így, nyáron meg a júliust nyomnám meg ezerrel. Az iskolámból az érettségi után meg van hátra egy év a szakma miatt, így az ösztöndíjam is magas lesz, meg így, hogy nem kell jobban a tanulással foglalkozni még jobban tudnék a munkára koncentrálni.


Anyám tudja, hogy van pénzem, mindig mondja, hogy fizessem már ki neki a tartozását, vegyem meg neki ezt a drága dolgot, azt a drága dolgot, költözzünk el a családdal és fizessem én ki a 80 ezres lakbért... Ha el akarok menji valahova bulizni, akkor napokon át küzdenem meg vitáznom kell vele. Ellenben én arra spórolok, hogy tudjak venni egy kezdőautót, meg el tudjak menni valami kisebb albiba, hogy ne zaklasson meg ellenőrizzen senki sem. A barátnőmet is ő zavarta el múltkor. Apám tudja, hogy ez így nem jó, régebben még szólt anyámnak, hogy fejezze be, de már ő is egy levitézlett munkásember és már nincs ereje veszekedni vele.


Azt meg nem mondhatja, hogy nem adok bele semmit a közösbe, mert a villanyt és a telefon meg a netszámlákat én fizetem.



2022. jan. 18. 11:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Költözzünk el a családdal? Ez mit jelent? Hol laktok most?
2022. jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szintén Albérlet csak azt mondja, hogy ez túl nagy.
2022. jan. 18. 11:48
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Miért árultad el egyáltalán, hogy van pénzed?


Amúgy én sem értem, hogy hol laktok, és hová kéne költöznötök, ha nincs pénze.... :-O

2022. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt akarja, hogy menjünk egy kisebb albérletbe és azt én fizessem.
2022. jan. 18. 11:54
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Édesanyád dolgozik egyébként?
2022. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen.
2022. jan. 18. 11:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Már miért kéne neked fizetni bármit, ha középiskolás vagy? Pláne a rezsit diákmunkából.

A saját extra dolgaidat fizesd te, de a rezsi nem a te dolgod

2022. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyaként írom, költözz el minél előbb. Mi nem élünk olyan jó körülmények között, de a fiúnkat felneveltük. Felnőtt ember feleséggel, gyermeket is szeretnének, lakást megteremtették maguknak, tudom, hogy van pénzük, de nekünk ez a boldogság a férjemmel, hogy felnőtt jó ember és jobb körülmények között élnek m enyémmel. Nem lenne bőr a képünkön kéregetni tőle.
2022. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Apádtól elvált, vagy mit akar ő....???


Egyébként nem együtt, hanem neked kéne minél előbb elköltözni tőle...

2022. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Igen! Költözz el es legalabb a sajat rezsidet fizeted. De ha nem akarsz pluszt kolteni azzal hogy albérletbe mesz akkor hallgasd anyukadat! Sajnalom
2022. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!