Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy anyának nem fontos, hogy...

Egy anyának nem fontos, hogy a gyerekével hosszútávon milyen a kapcsolata?

Figyelt kérdés

Az enyém rendszeresen azt csinálja, hogy (már nem otthon élek) amikor hazamegyek, és vitatkozunk valamin, még ha a legkisebb dolgon is, érezni rajta, hogy napokig elzárkózik tőlem, megsértődik, és mindent is a fejemhez vág. Utána pedig úgy csinál, mintha nem történt volna semmi, pedig én nem csapok ekkora drámát, mégis ő az aki mindent a fejemhez vág (már örülök, hogy nem nevez rosszindulatú hülyének végre) szóval ilyenkor úgy mi van? Valaki mondja már meg, hogyan kéne ezek után jó kapcsolatot ápolnom vele, vagy gyakrabban haza járnom? Tudom, hogy az anyám, és hálás vagyok neki, de ilyenkor tehetetlennek érzem magam, főleg akkor, mikor 23 éves létemre csak ülök, ő pedig mondja a fejemnek a bántásokat...


23/L



2021. dec. 10. 12:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
7# van testvére, de az anyja nem sokszor volt ott neki, nem igazán kapott túl sok érzelmi támogatást, mindig neki kellett felnőttnek lennie. Én is erre gondoltam, hogy ez egy hozott dolog, mivel nem hiszem hogy valóban értéktelen lennék, és így kéne kommunikálni. Amúgy eszemben sincs megszakítani végleg vele a kapcsolatot, nincs az az Isten
2021. dec. 10. 13:33
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó anyának fontos.
2021. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár erre a kérdés leírása nem tér ki, de talán egyedül van és amikor találkoztok, akkor az addig benne felgyülemlett feszültségeket rajtad éli ki. Nem tanult meg egyedül élni.
2021. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez mindig két emberen mulik.
2021. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azóta sajnos elvesztettük az Édesapámat, és minden megváltozott. Sokkal jobban figyelünk egymásra, jobban öszzetartunk. Sajnálom, hogy ez kellett hozzá, és nagyon fáj a szívem érte, mert egy borzasztóan erős nő, és mindent elveszített, ami fontos volt neki. Nem vág már a fejemhez ilyeneket, mindent megbeszélünk, és nagyon megbecsüljük hogy itt vagyunk még egymásnak 🥺😭❤️
2023. júl. 13. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!