Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 32 éves a lányod, 56 éves a...

32 éves a lányod, 56 éves a párja, veled majdnem egyidős. nehéz megszoknod?

Figyelt kérdés
2021. okt. 8. 23:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
33%
Ekkora kotsog kérdezőt... 👀
2021. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

levelezős

a kikezdett szó alatt azt értem, az oktató közeledett, nyilván a lányom is partner volt ehhez, de a férfi, még házasként, kezdett vele...

2021. okt. 8. 23:30
 13/36 anonim ***** válasza:
45%
És irigy vagy? Inkább neked kéne a pasi mi?
2021. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
93%

A lányod meg belement, akkor is ha a pasi házas(volt).

Egyik kutya, másik eb.

2021. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
82%

Hiába vagytok itt kiakadva!

Ezzel a pasival nem lehet hosszútávra tervezni, családot alapítani. 32 a csaj, ha most belemegy egy ilyen semmilyen kapcsolatba évekre, akkor lehet, elmegy a hajó.

2021. okt. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
83%
Tuti hazudott a lányod. Ha nem, akkor jól beleválasztott, a házas pasi nyilván nem vele kezdett ki először a neje mellett. Gratulálok, ennyi ésszel járnak egyetemre emberek.
2021. okt. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
68%
Ez azért brutális túlzás... ezt nem lehet komolyan gondolni...
2021. okt. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
42%

A 32 éves lányod döntése és felelőssége.

Én sem örülnék neki, főleg annak, hogy belement egy szeretői viszonyba. De ezek szerint azért te is úgy nevelted, hogy ez "belefért" az értékrendjébe meg jó kis apakomplexusa lehet... Nem tehetsz semmit, ha veszekszel vele, folyton kritizálod, csak elveszíted. Egyszer figyelmeztesd higgadtan, hogy gondolja át, akar-e majd családot s érdemes-e megbízni olyanban, aki csal. Aztán lehet, ő nem is akar és szerinte ez teljesen OK modern korunkban, s neki fontosabb most mindennél ez az ember.

De ne piszkáld többször, nem tudod megakadályozni, hogy elkövesse a saját (szerinted) hibáit. Rég felnőtt, saját felelőssége van a saját életéért. Engedd menni a saját útján. Ha jóban vagytok, úgyis hozzád fordul, ha olyan a helyzet. Ilyenkor már csak ennyi a szülő szerepe.

2021. okt. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
42%

Csak, hogy legyen aki a kérdésedre ia válaszol. Nem tudnám elfogadni.

A lányomat továbbra is szívesen látnám, hisz a gyermekem. Nem is szólnék bele, de a palit biztosan nem látnám szívesen.

Én személy szerint rém gusztustalannak tartom mikor ekkora korkülönbség van.

Nem tartom normálisnak.

Elgondolkodtató annak az idősebb félnek miért nem kell a saját korosztálya, ő miért nem kell a korosztályának? Agyilag hol van, hogy egy olyan nőre hajt aki a gyereke lehetne? És még sorolhatnám. Szerintem akárhonnan nézzük 20 év hatalmas generációs szakadék.


Persze akinek nem inge ne vegye magára. Nem kell senkinek se magyarázkodni, aki ilyen kapcsolatban él. Mindenki magánügye. Ahogy nekem is csak egy vélemény.

2021. okt. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
31%
Milyen hajó? 35 évesen mwghal a saj vagy mi?
2021. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!