Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az idegbeteg anyám mindig...

Az idegbeteg anyám mindig talál valamilyen piti okot, hogy ordíthasson. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel kinyitott egy ablakot és elment egy órára, én a lakás másik végében voltam eddig, aztán amikor hazajött, elkezdett ordítozni, hogy miért nem csuktam be. Szerinte 9 órakor kellett volna betennem, mert azt olvasta hogy hőségriadó van (de akkor miért kellett egyáltalán kinyitni az ablakot, te logikátlan barom?) ő meg olyan 9:10-kor jött haza, és ezért képes volt mindennek elmondani. Nincs nagyobb probléma a kis életében, ezért ilyen kaliberű dolgok miatt stresszel. Unalmában a hülye, agymosó kamu híreket nézi, vagy veszekedik. Általában bocsánatot kér az ordítás után, de az ő szájából nekem már súlytalan, az idegbetegsége nem fog a bocsánatkéréstől elmúlni.

2021. júl. 28. 10:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%
Talán azért fontos, mert ilyen helyzetbe 18+ évesen elgondolkozom azon h elhúzok onnan a fenébe... 40 évesen meg otthon mereszteni a valagam is szánalmas
2021. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
jól kell tanulni, jól fizető állást kell találni, meg kell pattanni. Mire vársz? Mindenki átélte ezeket, a te feladatod, hogy megoldd az életed.
2021. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Költözz el, ezen csak az segít. Az enyém azóta nem ordibál, amúgy csak úgy tudott kommunikálni. Más előtt bezzeg játszotta az eszét.
2021. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
19%
Bassz le neki egyet majd csendben marad utána.
2021. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
28%
#14 ez a családi kapcsolatok, ha előtárnád itt a rák ellenszerét azt is leszavaznák páran.
2021. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
81%
Traumatizálni kell, megszüntetni a mi fogalmát, hogy téged érintő dolgokba bevonod. Ne segíts neki semmiben ha nem kéri szépen. Neked tudatilag úgy kell néznel rá mint bárki másra. Traumatizálás terén olyan traumákat kell neki okozni ami úgymond az egész életére kihat és átprogramozza az agyát. Pl egy fillér nélkül ott hagyod ha ideges leszel, buszotok szó nélkül úgy hogy nem tudja hogy mi van puszta szórakozásból, úgy hogy buszra se legyen pénze aztán találjon haza. Meglepetészerűen játékból szórakozásból ha érzed rajta az adott viselkedési formát. Komolyabb dologban amikor számít rád meglepetésszerűen szórakozásból padlóra vágni szándékosan mások előtt pl házfelújjítás. Ha nagyon felidegesít verd jól el pár tasli tiszta erőből, és ha segítséget próbál kérni, orvoshoz menni ha kell a földre szorítod. Elmondani neki, kő keményen éreztetni többször hogy nincs mi és hogy veled bármi lesz megdögölhetsz. Ha teheted költözz el, és ne tarts vele többet a kapcsolatot, aki állatként viselkedik, állatként kell vele bánni, főleg családban. Felkell neki dobni ha ez nem lehetséges ház eladás, külön költözés mielőtt vérre megy. Én meg is mondtam neki nem egyszer hogy ha megunom az életem előtte viszem őt is magammal. Súlyos esetben érezteni kell vele ha nagyon nem tetszik neki az élete, az bizony mullandó. Ez volt nálunk is, most már tud normálisan beszélni, béke van nincs veszekedés. Miután felhúztam magam kötéllel mert úgy felidegesített, és 1 hónapra zárt osztályra kerültem, úgy hogy bilincsben vittek a rendőrök oda, ott ráébredtem nincs különbség családtag vagy bárki más között. Amúgy ilyen mindent megteszek érted, jó anya vagyok, görcsösen ragaszkodó anyukák azok akik idegroncs felnőttet nevelnek ki. Az hogy te mit meg hogy akarsz keményen végig nyomod, nem teszel neki alkut, egy háztartásban vagytok kénytelenek élni, a pénz és a vagyon köt csak össze dolgot kell hogy érezze. Ne hagyd hogy főzzön rád és magadnak vedd meg ami kell. Mellesleg azt értsd meg hogy mindenki sunyiban csak a maga javát nézi. Családban a leg gerinctelenebb módon használnak fel a szükségleteik kielégítésére. Az hogy veled így viselkedik haszna származik belőle, azt a hasznot kell megszüntetni, és a magatartást kő kemény tramatizálással büntetni. Ha balhézik nem leálni veszekedni, határozottan hozzászólni mintha egy idegen lenne. Adneralin függésből is csinálja, és ha veszekszel vele meg felhúzod magad ő megkapja úgymond az adagját, te meg lassan állandóan feszült idegroncs leszel. Az agyát kell átprogramozni, azt meg tettekkel, ráhatással lehet, családi beszélgetésekkel azt nem lehet. Főleg ha kis korodban csinált neked olyan hatásokat ami egy életre kihat.
2021. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%
Micsoda csoda, hogy a kérdezö eltünt ismét.
2021. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Este van este van.. ki ki nyugalomba😴😴😴
2021. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
28%
Hogy lehet hogy 16 az agresszív agymenésével 100%? Nagyon durva.
2021. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
19 lehet ezt csak te gondolod így a beteg agyaddal (már ha van neked olyan). Ment a negatív
2021. júl. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!