Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az idegbeteg anyám mindig...

Az idegbeteg anyám mindig talál valamilyen piti okot, hogy ordíthasson. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel kinyitott egy ablakot és elment egy órára, én a lakás másik végében voltam eddig, aztán amikor hazajött, elkezdett ordítozni, hogy miért nem csuktam be. Szerinte 9 órakor kellett volna betennem, mert azt olvasta hogy hőségriadó van (de akkor miért kellett egyáltalán kinyitni az ablakot, te logikátlan barom?) ő meg olyan 9:10-kor jött haza, és ezért képes volt mindennek elmondani. Nincs nagyobb probléma a kis életében, ezért ilyen kaliberű dolgok miatt stresszel. Unalmában a hülye, agymosó kamu híreket nézi, vagy veszekedik. Általában bocsánatot kér az ordítás után, de az ő szájából nekem már súlytalan, az idegbetegsége nem fog a bocsánatkéréstől elmúlni.

2021. júl. 28. 10:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
És ha becsuktad volna, akkor meg azért kiabál, hogy miért?
2021. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
12%
az attól függ hány éves vagy...
2021. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy ő egy barom, ahogy írtad, de hogy beléd se szorult több kultúra, az biztos.
2021. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Ne vedd szemelyeskedesnek, szard le amennyire tudod.


Enyem is ilyen, keres valami urugyet hogy ordibalhasson, es 2 perc mulva mar valami teljesen mas hulyesegrol ordibal. Pl miert nem vettem ki abban az adott 30 percben a mosogatogepbol az edenyeket, majd atter a kocsira hogy ez meg az a baj vele, vegul kilukadunk ott hogy hogyan ismerkedjen ebben a "rohadt" vilagban, aztan panaszkodik egy utolsot, hogy a covid vakcinaban disznozsir van.


De ha a szomszed csenget akkor mosolyog, nyugodt es a vilag legjobb anyukaja.


Majd elmegy a baratno, es elkezd karomkodni a gyerekeivel, meg lehulyezni.


Ahogy a gyakorin is csinaljak, az emberek valahogy ki akarjak adni magukbol a felgyulemlett merget, csalodast, szomorusagot. Sajnos a csaladtagok azt hiszik sokszor, hogy mivel kozel all valaki hozzajuk, veluk barhogy barmilyen abúzív vagy szemrehanyo modon lehet viselkedni, mert ugy sem hagyjak el oket.


Na persze ez nem jelenti azt, hogy amit adunk, azt nem kapjuk vissza.

2021. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%

Ahogy látom, itt is élő példa az alma a fájától eset...

Te sem vagy semmivel sem különb...

2021. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
Te vagy az, Martin?
2021. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%

Mondjuk talán azért nyitotta ki, mert kb fél 10-ig felénk meleg se volt és szellőzni én is kinyitottam.


Attól függ hány éves vagy.

2021. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Metionin ***** válasza:
78%
La kell szarni. Ha ordibál, mondd hogy oké és csináld tovább a dolgod. Anno enyém is így tolta, rendszeresen hisztizett olyanokért, hogy a kutya összejárta a teraszt mialatt iskolában voltam és miért nem takarítottam fel (mialatt iskolában voltam). Amikor munkanélküli volt, még durvábban tolta.
2021. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Úgy látszik az ilyenek annyian vannak hogy klubot alapíthatnának,.... Nem semmi.
2021. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Mit számít, hogy hány éves a kérdező? Se 5, se 20, se 40 éves emberrel nem normális üvöltözni ilyesmi miatt.

Az a baj ez egy ilyen típus. Anyám is ilyen. Minden hülyeségen kiakad, veszekszik, közben hergeli magát, egyre jobban ordít és a végén már köze nincs a "témának" ahhoz, amiből az egész kiindult. Egyik füleden be a másikon ki, nem tudsz mást csinálni.

2021. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!