Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 14 éves lányom egy 18 éves...

14 éves lányom egy 18 éves sráccal él szexuális életet, (elvileg nagy szerelem van kettőjük között...) amit én neheztelek és a lányom "megutált" meg "el akar költözni"... mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 17:55
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
65%
#30 Mert iszonyat gáz, én ennyi idősen még egy 15 évest is meggondoltam volna, olyan éretlenek tudnak lenni sokszor, az egy nagy tévhit, hogy a lányok hamarabb érnek, inkább úgy mondanám, hogy nem ők az érettek, hanem a srácok az éretlenek úgy általánosságban véve. Az meg más, hogy valamit kívánsz és hogy meg is teszed, 14 évesen ez még marha korai, NEM a szexről kéne szólnia ennek a kornak.
2021. máj. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
79%
Alapból négy év nem sok - köztünk 6 van -, de könyörgöm, a lányod általános iskolás, a srác meg egyetemista lassan.
2021. máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
35%

32. Mindent meg lehet úgy fogalmazni propagandisztikusan, hogy rosszul hangozzon és úgy is, hogy jól. Attól függ a pozitív vagy a negatív dolgokat emeled ki és melyikekre játszol rá.


Én szerintem meg nem általános iskolás és egyetemista, hanem a korkülönbség köztük mondjuk 3 év 2 hónap és most pont abban a 2 hónapban vannak, amikor naptárilag nézve 4 év van közöttük, de a lány mondjuk jövő hónapban 15 lesz, a srác pedig majd csak jövő év áprilisban lesz 19. Ez csak feltételezés, de éppen úgy a tiéd is az, ezért akármelyik lehet az igaz.

2021. máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

tehát szerinted buta a lányom mert a társadalom által diktált trendet követi? persze... kössem ki a netet húzzam ki tv-t... akkor biztos megtartja a szüzességét házasságig ugye?


hülye troll.

2021. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
81%
21:41: nem mondtam ilyesmit. De a 14 év mindenképpen iszonyú korai.
2021. máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is korai 14 évesen szexelni, de még nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy a pasikája 18 éves..Azaz felnőtt ember, nemsokára egyetemre megy/dolgozni kezd, a csaj meg 8.-os általános suliban max... Szerintem rohadt beteg.

Én 23 vagyok, de azért még nem telt el olyan sok idő azóta, hogy én is 18 voltam és még emlékszem, normális 18 évesek nem izgulnak 14 éves GYEREKEKRE.

2021. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
36. Vicces, most a 18 éves felnőtt embernek számít, más kérdéseknél amikor ugyanez feljön ott a huszonévesekre is azt mondják gyerek még, mert akkor az a megfogalmazás kényelmes nekik. Más kérdésben, más kontextusban ha azt írod a 18 éves felnőtt ember ott lepontoznak a fenébe, mert minimum 25 alatt mindenki gyerek akkor meg.
2021. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
24%
37. Egy 14 éves kisgyerekhez képest felnőtt, egy 25-30 éveshez képest még gyerek a 18 éves. De nem tudom, ez mit változtat azon a tényen, hogy én 18 évesen nem izgultam 14 évesekre és szerintem undorító, aki igen.
2021. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

38. Én 18 éves végzős gimnazistaként megdugtam volna az eggyel, kettővel és három évfolyammal lejjebb járó lányok közül is sokukat, vagyis 14-17 éveseket. Személy szerint 2,5 évvel fiatalabb 16 éves barátnőm volt.


De ahogy írtam a kérdezőéknél is lehet mondjuk 3 év 2 hónap csak a korkülönbség.

2021. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Kistál_és_a_bor válasza:

Szia! Segítenél kérlek pontosítani, hogyan történt részedről az a bizonyos "neheztelés"?

Mennyi időt és hol töltenek ők kettesben úgy összesen?

Mennyit jár haza?

Mióta tart ez a viszony?

Előtte mennyire voltatok rendezett, bizalmas viszonyban?

2021. máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!