Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 14 éves lányom egy 18 éves...

14 éves lányom egy 18 éves sráccal él szexuális életet, (elvileg nagy szerelem van kettőjük között...) amit én neheztelek és a lányom "megutált" meg "el akar költözni"... mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 17:55
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
70%

Milyen rosszindulatú itt mindenki arc és név nélkül..

Miért kell rögtön a kérdezőt hibáztatni? Ha nincs apa a képbe, akkor se biztos, hogy az ő hibája miatt.

Szülőként biztos ijesztő, hogy a kislánya már ennyire belekóstolt a felnőtt életbe, de a mai világban már elég korán érnek a lányok(testielg,szellemileg). Lehet tényleg nagy a szerelem és évekig együtt lesznek. Kérdező, eltitani úgy sem tudod őket egymástól. A srácról a korán kívül ugyan nem sok mindent tudtunk meg, de ha nincs vele komolyabb gond, akkor ne hagyd hogy ez álljon közétek a lányoddal, támogasd a kapcsolatukat.

2021. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
84%
Most komolyan akik ezzel az "apakép" marhasággal jönnek, egy 14 éves lánynak jó esélyel 30-40 éves apja van, miféle apaképet láthat egy 18 éves fiúcskában? :D
2021. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
40%

Mit csinálnék a helyedben?

Semmit.


S hogy miért?

Mert én addigra már rendesen felvilágosítottam volna a szexről, a védekezésről, és arról hogy nem kell mindent megtenni a másiknak, ha ő nem akarja, mert a szex lényege hogy mindkét félnek jó legyen.

Szóval mi okom lenne beleszólni a lányom szexuális életébe? Az a4 év ludfing. Első szexuális élményemkor nagyobb volt a korkülönbség, mint amekkora az a srác most. Igaz hogy huszonéves voltam, meg szerelemről nem is gondolkodtunk, de hadd dönthesse már el az ember, hogy kivel akar szexelni...


Amúgy mi az hogy "elvileg nagy szerelem van kettőjük között"? Megkérdőjelezed a lányod érzéseit? Vagy a fiúéit?

2021. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
92%
Múlt héten a gyerekvállalós volt tele 14 évessel, engeded-e dohányozni, ihat-e energiaitalt... Ma meg itt. Nem akar hazajönni, szexel. Tuti ugyanaz írogatja
2021. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
56%
Ha tiltod, csak rosszabb lesz. Örülj, hogy 18 és nem mondjuk 28 a delikvens. A lányodat szépen elviszed nőgyógyászhoz és felvilágosítod a védekezési módszerekről. Mást nem tehetsz.
2021. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
64%
Már ilyen korán kezdik a gyerekek? Le vagyok döbbenve... Mindenesetre ha már így alakult legyél mellette, támogasd, beszélgess vele. Ha nem bízhat meg benned csak rosszabb lesz
2021. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
61%
20:11: a tufábbja igen. Csodálkozom is, hogy itt mindenki ennyire megértő.
2021. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
tehát szerinted buta a lányom mert a társadalom által diktált trendet követi? persze... kössem ki a netet húzzam ki tv-t... akkor biztos megtartja a szüzességét házasságig ugye?
2021. máj. 12. 21:41
 19/41 anonim ***** válasza:
12%

Nincs apja.

Egyedülálló anya gyereke.

Ott állítólag 10x nagyobb az esélye hogy korán legyen szexuális élete

2021. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
mi az hogy nincs apja?
2021. máj. 12. 21:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!