Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy szülő szándékosan...

Ha egy szülő szándékosan csinál olyan dolgokat amikről tudja, hogy utálja a gyereke, akkor nem szereti őt?

Figyelt kérdés

Példának: Ha tudja, hogy a gyerekének fáj a feje, és utálja ha dúdolnak a fülébe, akkor csak azért is csinálja, annak ellenére, hogy már korábban beszélt a gyereke neki arról, hogy ezt utálja.

Ez csak egy példa volt egy ilyen esetre, de őszintén én nem tudnám szándékosan azt csinálni, amiről tudom, hogy más attól rosszul van. Nem tudnék másnak csak így fájdalmat okozni, akármilyenek is.


2021. febr. 25. 19:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szulo beteg! Tokeletes pelda a zuhany es a lampa esete is.
2021. febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Ez olyan mint amikor nagyon szar napom van, megszolal a kocsiban az a zene amit tenyleg tiszta szivembol utalok es irrital, erre ezt el is mondom erthetoen, erre apam nemhogy elkapcsolna inkabb hangosabbra veszi es utana sajat magat allitja be aldozatnak hogy nekem semmi se jo blabla, mert erzekeltetem hogy ezek utan semmi kedvem beszelgetni vele, (pedig erthetoen elmondtam normalis hangnemben a legelejen a problemam).

Szoval osztom azt, hogy az ilyeneknek tenyleg segitsegre valamilyen lenne szukseguk, mert valami oka tuti van ennek a viselkedesnek (velem rengetegszer csinalja ezt komolyabb temakban is hogy sajat magat allitja be aldozatnak es mindenki mas szar es neha tenyleg csak allok es fogom a fejem hogy most komolyan?) es ezen lehetne szerintem segiteni, de az ilyenek nagyon ritkan valljak ezt be es altalaban igy elik le az egesz eletuket, szoval neked/nekunk kellesz kiszakadni ebbol a kozegbol amint lehetoseg lesz ra.

2021. márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!