Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondtad el Anyukádnak,...

Hogy mondtad el Anyukádnak, hogy szőrteleníteni szeretnél?

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 07:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
55%

Miért kéne elmondani bárkinek is???

Bementem a boltba, vettem epilátort a spórolt pénzemből és onnantől kezdve szőrtelenítettem (12 voltam).


Az én testem, az én szőrzetem, az én közérzetemet befolyásolja, másnak semmi köze hozzá.

2021. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
89%
Igazából az "elmondásra" azért is szükség lehet, mert mondjuk van aki nem kap zsebpénzt. És ha mondjuk nincs pénzem, és itthon senki nem szőrtelenít, akkor a gyerek se fog tudni
2021. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy 12 éves voltam, mikor azt mondta, ha 13 leszek, megyünk gyantáztatni... és tényleg :D
2021. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%
Észrevette. Nyilvánvaló nem lekopott. De nem volt semmi extra igazából. Valamit említett, mondott (nem negatív), kissé kellemetlenül éreztem magam, mint minden ilyesmi beszélgetéstől, de ennyi. Később borotvát is vett.
2021. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Kerestem egy borotvát, és megcsináltam. Nem szerettem erről senkivel sem beszélni. :)
2021. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
86%

Nekem 9-10 évesen volt problémám, mikor uszodába kellett járni a sulival, és elkezdett a hónaljam szőrösödni. Ezt nagyon kellemetlen lett volna nekem elmondani, ezért mindig apukám borotvájával kaptam le gyorsan szárazon (tudom, nagy hülyeség). A lábamon elkezdett a szőr erősödni, barnulni és egész hosszú lenni. Emiatt apukám mindig beszólt, persze ő ezt viccnek szánta „yeti", stb., de engem már nagyon bántott. Ekkor direkt úgy tereltem a témát, hogy anyukám megkérdezze, nem szeretnék-e borotválkozni.

Csak évekkel később kérdezte meg anyukám random, hogy egyébként a hónaljam szőrösödik-e, akkor elmondtam, mert már nem volt ciki (ehhez tartozva, még uszodás időszakba anyám egy csomószor mondta, hogy milyen szerencsés vagyok, mert az én koromba, ő már teljesen szőrös volt, én meg csak égő arccal hallgattam).

Mostmár ha kell új borotva, borotvahab, csak szólok, semmi sincs benne.

2021. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Ö és a növerem gyantáztak és anyum mondta ideje nekem is. És megcsinálta a lábam, onnantól rendszeresen. Késöbb vettem epilátort és azzal tudtam magamnak.
2021. febr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Sehogy. Kértem egy ötszázast, bementem a boltba és vettem eldobható borotvát. Ennyi, nemtudom mi ez a feszengés hogy el kell mondani.
2021. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!