Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondtad el Anyukádnak,...

Hogy mondtad el Anyukádnak, hogy szőrteleníteni szeretnél?

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 07:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%

- Anyaaa! Le kéne borotválni a hónaljam!


Valahogy így történhetett anno.

2021. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%

A hónaljamat sunyiban borotváltam kb 12-13 éves korom óta-anyukám borotvájával(ja, nem túl higiénikus).


Aztán már, amikor a lábamat akartam, akkor megmondtam neki, hogy kell borotva, mert már be tudnám fonni a lábszőröm.


A többiről meg nem kell tudnia🤷‍♀️

2021. febr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%

Kértem, hogy ha arra jár, vegyen nekem borotvát. Mégis mit kell ezen még külön elmondani?

Az én lányomnál még nem téma, de még azt is el tudom képzelni, hogy én fogom rá felhívni a figyelmét, ha szükség lesz rá, de magától nem jut eszébe. Ez éppúgy az ápoltság része, mint a hajmosás.

2021. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
45%

A kérxező kommentje:



Az a helyzet, hogy fiú vagyok. 18/f

2021. febr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy.
2021. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy, soha nem volt bizalmas a kapcsolatunk. Feltűnt neki, hogy hatodikosan keresem a kifogást a sulis úszás alól, illetve nyáron a negyven fokban még mindig farmerban jártam. Inkább ő kérdezett rá, hogy zavar-e mert le lehetne gyantázni, vagy epillátorral leszedni. (A borotvát nem engedte akkor, mert akkoriban volt egy barátnőm aki vagdosta magát, és nem akarta, hogy utánozzam) Aztán később szőrtelenítő krémre váltottam, azt én hoztam szóba, hogy olvastam róla, állítólag jó. Aztán egyszer nyolcadikán amikor kiránduláson strandra mentünk volna osztállyal pont előző este fogyott el a krém, szóval mondta, hogy jó, akkor szedjem le borotvával, ha le akarom szedni a szőrt, este 8-kor már nincs itt nyitva semmi bolt, hogy elmenjen krémért.
2021. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
82%
Anya! Opitc Barbi bujt a hónom alá
2021. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
72%
én csak elvettem a borotvát és használtam
2021. febr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
92%
Az első nyáron, mikor még csak pici szőr volt, nem mertem szólni, inkább ujjas pólókat hordtam. A következő nyáron meg a nagymamámtól kaptam egy ujjatlan felsőt, és megmondtam, hogy nem veszem a mama pólóját addig, amíg a hónaljamat le nem borotváljuk :D Így történt, hogy a nyárra kaptam egy borotvát. A lábamat viszont anyukám egy ideig nem engedte (ezért nagyon mérges voltam), nagyon szégyelltem, ezért levágdostam ollóval, mondjuk visszagondolva nem lehetett annyira vészes a szőr, csak én láttam annak. Aztán a mama megszánt, és amikor ott aludtam náluk, akkor leepiláltuk. Utána már kaptam otthonra epilátort. A bikini vonalamat sokáig nem kellett, mert nem volt olyan durva, talán 14 évesen borotváltam le először szintén nyáron, strand előtt (de abba már anyát nem avattam be). Egy biztos, ha a lányom szeretne majd szőrteleníteni, én megengedem neki, nem akarom, hogy szégyenkezzen.
2021. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
54%
12, tudtunk róla, csak hát amíg nem mondtad, nem akartunk kínos helyzetbe hozni. :)
2021. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!