Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülő nem engedi a szőrtelenít...

Szülő nem engedi a szőrtelenítést? 16/L

Figyelt kérdés

Anyám nem engedi hogy leborotváljam az intim részeimet. Gyantáztatásra azt mondja hogy nagy hülyeség. Állítása szerint ez túl megy minden határon, hogy le akarom onnan szedni. Van egy barátom, de neki nincs hozzá köze, még nem tartunk ott, tehát nincs hátsó szándékom csak borzasztóan zavar. Mit tegyek?

Semmit nem lehet vele megbeszélni, borzasztóan makacs, szerinte ő felel a testemért és nincsenek jogaim (ezt ő mondta).

Kérlek használható dolgot írjatok, ne azt hogy "minél előbb menekülj" mert jól tudjuk hogy nem lehetséges.


2021. jan. 3. 19:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran lát meztelenül? Észre fogja venni ha leszeded? Egyébként ha leborotváltad, már mindegy, vissza nem fogja tudja ragasztani.
2021. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
99%
De miért kérdezted meg? Kb én is ennyi idős voltam mikor először leszedtem, jó a kapcsolatunk és sok mindent megbeszélünk, de ennél csak fogtam a borotvámat és leszedtem. :D
2021. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem igazán érzékeli hogy mi az ami már intim és kellemetlen hiába mondom neki hogy pl menj ki ha öltözök nem érti. Ha pedig leszedem és meglàtja fixen nem enged a barátomhoz.
2021. jan. 3. 19:49
 4/34 Emilio18 válasza:
80%

És mit szeretnél megtudni/kérdezni?

Mit mondjon el itt neked valaki?

Ha nem tetszik neked, tegyél érte 🙂

2021. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
89%
Annál használhatóbb tanácsot nem fogsz kapni, hogy szedd le titokban, vagy hogy hogy költözz el, amint nagykorú leszel. Ilyen szülőkkel vert meg az Isten, sajnos így jártál, ezen senki nem fog tudni itt változtatni neked. Nem vagy ezzel egyedül, más is annyit tud tenni hasonló helyzetben, hogy tűri, amíg nem költözhet el.
2021. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
85%
Én ezt a barátommal beszélném meg első sorban, ha rugalmas, hogy náluk szedd le esetleg. Vagy menj el szakemberhez.
2021. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem miért kell ehhez anyukád engedélye. Körömvágást és a hajvágást is be kell jelenteni? A szőrtelenítés sem különb ettől.


"szerinte ő felel a testemért és nincsenek jogaim (ezt ő mondta)."


Állj ki magadért, mert rajtad kívül más nem fog.

2021. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%

Úristen 2-es, azt olvastam, hogy "a fogamat borotváltam". És sajnos el is képzeltem, ahogy az éles pengékkel elkezded reszelni a fogad akfdnadogjdanilgub.


De hogy a kérdésre válaszoljak, állj ki jobban magadért, azért ez nem egy olyan dolog, ami kihatással van az életedre, ő is jobban el fogja fogadni egy idő után, ha elkezded borotválni. Lehet pár napig haragudni fog, de őszintén, mit csinálna?


Teljesen más lenne, ha pl. tetkót akarnál az arcodra, vagy ketté vágatni a nyelved. De ez a borotválás szerintem teljesen normális és nem annyira életbevágó, hogy ennyire ne engedje.

2021. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%

"hiába mondom neki hogy pl menj ki ha öltözök nem érti."


Akkor vedd ki előtte a véres betétet, majd magától kimegy...

2021. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%

Jól értem, hogy ellenőrizget meztelenül?


Amúgy nekem sem engedték anno, így hát titokban csináltam. Most vagy a sarkadra lépsz, vagy sínylődhetsz az elnyomása alatt. Előbb-utóbb muszáj lesz lépned, úgyhogy tedd meg előbb.


Csodálom, hogy egyáltalán lehet barátod ilyen hozzáállású anya mellett.

2021. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!