Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülő nem engedi a szőrtelenít...

Szülő nem engedi a szőrtelenítést? 16/L

Figyelt kérdés

Anyám nem engedi hogy leborotváljam az intim részeimet. Gyantáztatásra azt mondja hogy nagy hülyeség. Állítása szerint ez túl megy minden határon, hogy le akarom onnan szedni. Van egy barátom, de neki nincs hozzá köze, még nem tartunk ott, tehát nincs hátsó szándékom csak borzasztóan zavar. Mit tegyek?

Semmit nem lehet vele megbeszélni, borzasztóan makacs, szerinte ő felel a testemért és nincsenek jogaim (ezt ő mondta).

Kérlek használható dolgot írjatok, ne azt hogy "minél előbb menekülj" mert jól tudjuk hogy nem lehetséges.


2021. jan. 3. 19:43
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Kiálltam magamért, hogy ez az én testem és jogom van hozzá. Erre azt kezdte el mondani hogy "jajj megint én vagyok a legrosszabb szülő, úgy csinálsz mintha nem engednék meg szinte mindent, megint én vagyok a rossz".
2021. jan. 3. 20:00
 12/34 anonim ***** válasza:
92%

Hát nincs mit tenni, leborotválod mikor nyugiban vagy otthon egyedül és ügyelsz rá, hogy egy jó ideig ne lásson intim helyzetben, azért ez nem akkor kihívás.

Ha pl rám rám nyitnak zuhany közben, ösztönösen is olyan pózba vágom magam, hogy ne a, p..ám lássák premier plánban, hanem a hátsó felem, öltözésnél ugyanez.

2021. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
99%
Akkor had mondja a magáét majd lenyugszik, mi mást tud csinálni mint pár napig beszólogatni, majd abbahagyni?
2021. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
68%

Nem szedd le teljesen

Csak alul es a bikinivonalom

Igy ha meglat sem gaz es megis konfortosabb.


Amugy csak halkan jegyzem meg h sokaknak okoz gondot az erzekeny terulezen ahogy visszano a szor. Pl kipattogzik vagy a szalak a bor ala nonek vissza, kisebesedik, sok esetben meg a szortelenites a huvely florajat boritja fel amitol konyebben leszel gombas vagy mas bakterialis fertozes. Nem beszelve arrol h szar mikor no vissza de meg nem eleg nagy h leszedd viszket zavar stb...


Szoval elsore egy pici helyen mezd mwg h egyaltalan birod e a szortelenitest.

2021. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
93%
Nem ertem mi a gond? Estenkent ellenorizgeti, hogy vajon szoros vagy -e meg ott lent? Es meddig tart felhuzni egy bugyit vagy hatat forditani?! Eszem meg all...
2021. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
91%
Semmi, de semmi köze hozzá, hogy hol szőrteleníted magadat és miért. Jézusom, pfuj. Eleve, minek őt erről megkérdezni?! Megcsinálod és kész. Az, hogy nem megy ki, ha öltözöl és te ezt így hagyod, az meg szimplán beteges, így 16 évesen....!
2021. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
89%
Ha zavar szedd le. Mindenki rendelkezzen a saját p...a felett. 16 évesen már bőven szőrtelenítettem, anyámnak esélye nem volt látni, mert egy az hogy nem érdekelte, hogy szőrös vagyok vagy nem, másik meg hogy nem járkált be soha ha meztelen voltam. 16 vagy nem 6. Engem is zavar a szőr, már akkoriban is zavart, valamelyest higénikusabb is szerintem ha nincs ott szőr. (menstruációkor akár)
2021. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
93%
Állj a sarkadra kérdező, mert ez már nem egészséges, ahogyan anyukád kontrollálni próbál. Rád fog nőni, ha nem állsz ki magadért. Kezdve ott hogy ne járkáljon be hozzád, ha meztelen vagy.
2021. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem tuti a szex a baja, amíg szőrös vagy, addig abban a tudatban van, hogy szűz vagy még. Szerintem tudatosítsd vele, hogy az nem a szőrtől függ, és hogy a közeljövőben márpedig úgyis el fog jönni az ideje, és le fogsz feküdni a barátoddal, ha fejreáll akkor is
2021. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
35%
A kama szutrában azt írják ajánlott pár naponta borotválni. Ez sok ezer éves tudás és a higiéniát szolgálja, nem csak a szexualitást. :) Nem kell hozzá engedélyt kérned szerintem.
2021. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!