Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülő nem engedi a szőrtelenít...

Szülő nem engedi a szőrtelenítést? 16/L

Figyelt kérdés

Anyám nem engedi hogy leborotváljam az intim részeimet. Gyantáztatásra azt mondja hogy nagy hülyeség. Állítása szerint ez túl megy minden határon, hogy le akarom onnan szedni. Van egy barátom, de neki nincs hozzá köze, még nem tartunk ott, tehát nincs hátsó szándékom csak borzasztóan zavar. Mit tegyek?

Semmit nem lehet vele megbeszélni, borzasztóan makacs, szerinte ő felel a testemért és nincsenek jogaim (ezt ő mondta).

Kérlek használható dolgot írjatok, ne azt hogy "minél előbb menekülj" mert jól tudjuk hogy nem lehetséges.


2021. jan. 3. 19:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
22%
Ja és minden egyéb fertőzéstől is véd. Sokkal hamarabb kapsz el bármit nélküle. Előző vagyok.
2021. jan. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
78%

#30-as:

Az, hogy az exed nem volt képes normálisan felöltözni és emiatt fázott fel, azt nem itt kellene hirdetni, hogy a kérdező szőrtelenítsen-e vagy sem.

Én is szőrtelenítek 16 éves korom óta, mert egyrészt undorítónak tartom, igénytelennek érzem magam, ha meghagyom, illetve valóban nem túl higiénikus menstruáció közben is. Az, amit te emlegetsz, hogy “véd a felfázástól” egy ordas nagy baromság. Ugyanott van, ha felvesz egy cicanadrágot, vagy egy harisnyát aláöltözetnek. Egy átlagos ember errefelé a 20 fokos szobában ül, nem egy igluban a tundrán. Semmit nem tudsz a női testről.

2021. jan. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
70%
A kórokozókról pedig... Szerinted miért preferálják a nőgyógyászok a borotvált betegeket? Mert az intim szőrzet, ugyanúgy, mint a szakáll is, helytelen tisztálkodásnál egy bacilus tanya. Nem véletlenül kérik meg az órás kismamákat sem, hogy szőrtelenítsenek szülés előtt.
2021. jan. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell egyáltalán az engedélye?


14 éves voltam amikor az osztály strandolást tervezett. Kértem anyát, hogy vegyen borotvát, nem engedte. Hát vetettem magamnak apával xD

Amikor anya megtudta akkor inkább vett szőrtelenítő krémet és azzal szőrtelenítettük a lábam.


Később nem is említettem a témát. Van borotvám, előtte nem meztelenkedek, ott vágtam le ahol akartam.

2021. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!