Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, ti elmondanátok a...

Anyukák, ti elmondanátok a kamaszlányotoknak hogy este láttátok a ház előtt csókolózni, vagy megvárnátok hogy meséljen?

Figyelt kérdés
Bízom benne, tudom hogy nem meggondolatlan. Tudtam hogy tegnap este randira ment, sétáltak, úgymond megengedtem neki. A fiúról viszont nem igazán tudok semmit. A randikra megbeszélt szabályokat betartja. 16 éves szóval szerintem nem is korai. Nincs semmi okom az aggodalomra.

2021. jan. 13. 08:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ennyire megbízható, nem szólnék bele. Maximum általánosságban rákérdeznék, hogy jól érezte magát? És akkor mesél annyit, amennyit szeretne.
2021. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha jó kapcsolatban vagytok menj oda hozzá és kérd meg hogy meséljen mi volt, mert megöl a kíváncsiság :) A csókot ne említsd, ha mesélni kezd úgyis elmondja. Ha nem akkor meg nem... Én régebben, ha magamtól nem is kezdtem mesélni, ha anyu kérdezett és komfortzónán belül volt még a részletekbe is simán beavattam.. Együtt örültünk az eseményeknek :)
2021. jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%

Én nem hoznám szóba.

Szerintem ez teljesen rá tartozik, nem hiszem, hogy beszélni akarna róla. Én se meséltem soha a kalandjaimról anyámnak.


Ha szóbahozod és ciki a téma akkor csak annyit érsz el, hogy legközelebb ügyelni fog rá, hogy semmiképp ne tudd meg.

2021. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg hogy sikerült a randi, aztán elmesél annyit, amennyit akar.
2021. jan. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
95%
De mi értelme lenne annak, ha elmondanád, hogy láttad csókolózni? Szerintem ettől kellemetlenül is érezheti magát.
2021. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
99%

Ne hozd szóba, majd elmondja, ha komolyodik a dolog.


Én 16-17 évesen kicsit kínosan éreztem volna magam, ha apa ezt így megemlíti (nem voltak tabutémáink sosem, meg a védekezésről is beszéltünk, adott óvszert is, de nah).

2021. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Biztosan elmondja, ha úgy érzi, eljött az ideje. :)


Nekem nagyon sokára tartott kinyögni ilyen dolgokat. Az első sráccal nem is ment jól a dolog, állandóan hívogatott telefonon, anya meg éjfélkor elküldte a fenébe a gyereket, megmondta neki, hogy éjjel van, mások aludnának és engem sem tarthat ébren. XD


1 hét után szakítottunk, mert beláttam, hogy olyan, mint egy bolha, kb. Állandóan a telefonon csüngött volna és azért más dolgom is volt a nyáron.


A második sráccal már komolyabb volt a dolog, de egyáltalán meg sem említettem, mert a helyzet eléggé necces volt, távkapcsolat, már egyetemista voltam és így elég jól el lehetett titkolni. 2 éve voltunk együtt amikor szakítottam vele, akkor már el tudtam mondani neki.


Aztán betört a Covid és nem volt más srác akiről mesélni lehetett volna.

2022. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!