Én lennék a rossz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 lány vagyok, nevelőszülőnél vagyok már 10 éve. Eddig nagyon jó kapcsolatom volt a nevelőanyámmal, úgy tekintek rá mint, ha az igazi lenne. Ezt érzékeltetem is. Ő 58 éves. Szóval, ahogy írtam is, eddig minden rendben volt. Mostanában viszont eléggé megváltoztak a dolgok. Többen is visszajeleztek, hogy kibeszél a hátam mögött. Szerinte én nagy képű lettem. Bevallom eddig csendes voltam, mostanában viszont mindenért belém köt.Akármit csinálok semmi nem jó neki. Én meg csak most jutottam el odáig, hogy kezd elegem lenni, így meg is védem magam szóban. Ezek ellenére mellette állok, segítek neki mindenben. Ami terhet lehet, leveszek a válláról, még is úgy érzem, nem oké valami.

2021. jan. 5. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Lehet a klimax miatt ilyen? Hormonváltozás, borzasztó hőhullámok, idegbetegség mindez egy tinivel.... pokoli nehéz.
2021. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molyember ***** válasza:
91%
Ő öregszik, te meg beléptél a hisztikorba. Több türelem kell mindkettőtöktől.
2021. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kamasz koron réges rég túl vagyok, soha nem voltam hisztis. Most is csak azért, mert mindent a felügyelete alatt szeretne tartani. Ha beszélek valakivel helyettem válaszol, vagy rosszabb esetben nyílvánosan a számba rágja, hogy mit kellene mondanom. Ezek eddig nem voltak. Ő változott meg.
2021. jan. 5. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Légy türelmes. Nőknél az első 70 év az ilyen.
2021. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Biztos belelépett a változó korba. Nem mindenkinél egyformán és egy időben jön. Az emberek mindig változnak. De ha ki is beszél, biztos hogy ok nélkül teszi? Bár nem szép dolog kibeszélni a másikat.
2021. jan. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!