Nem illetlen az ilyesmi?

Figyelt kérdés

2 hónapig egy szobában kell aludom a szüleimmel 22 éves felnőttként.


Állandóan előttem fogdossák, markolásszák egymást az ágyban...és nincs hova mennem...kicsit gusztustalannak tartom az ilyet....ha lenne barátom, megnézném nekik hogy tetszene, hogy elkezdenék előttük nemi életet élni.



Nem igaz, hogy erre az időre nem lehet ezt félre tenni...ja

...a pasas nem az apán by the way.



2020. nov. 27. 20:17
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
19-es vagyok. Miért lettem lepontozva? Amikor azt írtam, hogy direkt rájátszanak arra, hogy Te költözz ki a szobából, akkor nem úgy értettem, hogy igazuk van és ki kéne menned. Nekik kéne visszafogni magukat, de ahogy olvastam amit 1 perccel elöttem írtál, a véres óvszerröl, hát az életben nem fog leesni nekik, hogy mekkora lelki sérülést okoztak neked. Viszont továbbra is úgy gondolom, hogy erre rájátszanak, és ki/el akarnak üldözni. Ès nem, ez a viselkedés nem normális.
2020. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!